• hayatimin birasi. verin litre litre iceyim. icimi kolay, asidi lezzeti yerinde, kafasi da guzel $ahane $ey.. galonla iceyim lan.

adamlar dini onderlerinin adini alkollu icecege veriyorlar dikkat cekerim.
  • özellikle yaz sıcağında dışarıda en iyi giden biralardan biri. brugse zot ile beraber hayat boyu sadece bu ikisini içsem olur.
  • leziz ispanyol tapaslari ile yag gibi kayan lezzetli bira.
    ben cok sevdim.
    ince cam bardaklarda soguk soguk icmek bunyeye iyi gelir.
    hele ki yanina gelen yesil zeytin ve patatas bravas ile saatler muhabbetle su olup akip gider.
    madrid'in o sevimli apartman alti kafe/bistrolarinda vakit geçirmenin en guzel sekli.
  • filipinler kökenli bu bira firmasının san miguel beermen isimli bir basketbol takımı vardır ve filipinler basketbol ligi pba'de kazandıkları 18 şampiyonlukla ülkenin en başarılı basketbol takımı konumundadırlar.
  • elmalı birasını denemiş olmak için denemek lazım. içimi hafif ve çok çok hafif bir yeşil elma tadı alıyorsunuz.
  • ben çok bira seven bi tip değilim. ama ispanya'da içilecek en iyi biradır bence kendisi.
  • filipinlerde şişesi 22 peso ya (aşağı yukarı 60 kuruş) satılan bira.
    50 lik şişe su 20 peso olunca herkes bira içiyor. :)
  • hiçbir özelliği olmayan bir bira. güzel marmara ile kapışır.
  • çok kötü bira içtim ama böylesini görmedim ya da ben bir bok bilmiyorum. bu adamlar bu birayı dünyanın dört bir yanına pazarladıklarına göre demek ki güzel bira çözemedim gitti.
hesabın var mı? giriş yap