• italya'da ya da ispanya'da hangi kulübe gideceğini merak ettiğim futbolcu. ispanya'da zaten 20 milyon euro ve üzeri bonservis bedelini verebilecek sadece 2 kulüp var. real madrid'in bu işe girmeyeceği kesin. bizzat yeni başkanı tarafından ciddi mali krizde olduğu açıklanan barcelona'nın para sorunu yaşamadığını varsaysak bile guardiola'nın onu kadrosuna katmak istemesi milyonda bir ihtimal. italya'daki kulüplerin de bu rakama çıkması pek mümkün gözükmüyor. haberde ismi geçen milan geriye tek alternatif gibi kalıyor ama bence o da şüpheli. neticede olacak olan çok büyük ihtimalle robinho tok satıcı olan manchester city'de kalacaktır.
  • 23 ağustos 2010 trabzonspor fenerbahçe maçını fenerbahçeli bir kongre üyesiyle izledim. eğer fenerbahçe avrupa liginde gruplara kalırsa robinho'nun alınacağını söyledi. ben de içimden hadi lan ordan dedim ama robinho'nun son verdiği demeçte fenerbahçe'nin ilgilendiği belirtiliyor.

evet, bu adam ispanya'da ve itaya'da top koşturacak kapasiteye sahip ama hangi takım almak ister ki bu topçuyu? umarım türkiye'ye ayak basmaz da takımlarımızın dengesini bozmaz.
  • kariyerinin bu noktasinda (yas 26) turkiye'de oynamayacagini aciklamis olan futbolcu. ulan o kadar olay donuyor daha yeni mi uyandin diye sormazlar mi?

http://www.google.com/…i36cf_lr8dgqh1fbe3gvucdhioqg

(bkz: haydi simdi dagilin)
  • ispanya ve italya'dan o parayı veren varsa buyur oyna demek istediğim futbolcudur. quaresma da öyle diyordu geldi 3lüyü çektirdi, 1 eylüle kadar geçiniz...

edit: ayrıca beşiktaş'tan hiç bahsetmemiş guardian'a göre beşiktaş'ın teklifi man city tarafından kabul edildi. bu da demek ki beşiktaş'tan resmi teklif aldı ama nedense bunun lafını etmemiş.
  • ilk entry mi tam iki ay önce girmişim kendisiyle alakalı. o gün de geleceğinden adım gibi emindim, bugün de adım gibi eminim.

(bkz: robson de souza robinho/@kartal ruhu)

robinho beşiktaş'ın futbolcusudur artık. dersen ki neden 2 ay boyunca getiremediler? onu yönetime sorun derim. benim işim olmaz. yalnız şunu anlamıyorum. guti real madridden ayrılırken kulübün düzenlediği vedada gazetecilerin türkiyeye mi gidiyorsun? sorusuna, sözleşmeyi imzaladığı halde, bavulunu hazırlayıp ertesi gün uçacağını bildiği halde "henüz daha belli değil. değerlendireceğim" dediğinde inanmadınız da, şimdi robinho türkiyeyi düşünmüyorum dediğinde mi inanıyorsunuz? bu demeçlerin bilerek verdirildiğini bilmiyor musunuz?

şimdi alayınız ekran görüntüsünü alın bir umutla bu entry'nin. "robinho nasıl olsa gelmeyecek o zaman göt ederiz bunu" diye. benim yapacağım şey basit. entry numarasını not alacağım ki kaç kişi göt olmuş anlayalım.

entry no: 1240

not: hiç bir mesaja cevap vermiyorum. hele kaynak soranlara hiç vermiyorum. kaynağım demirören'in kendisi desem bile inanacak mısın? ki değil, belirteyim de ona da inananlar çıkar sonra. transferin akıbetini çok merak eden en fazla ay sonuna kadar 5-6 gün bekler. zaten transfer sezonu kapanıyor.
  • http://www.ntvspor.net/…ol/22050/ve-robinho-konustu

ismini sürekli görmekten sıkıldıydım. hiç sevmediğim bir futbolcu iyi ki de gelmeye niyeti yok. ona verilecek para ile takım düzülür. gereksiz masraf. boşverin.
  • öncelikle (bkz: raul gonzalez blanco/#19702858).
    bunun aynısını da söylerim bu adam için, ama üşendim, hem raul gelebilirdi yaşı vs nedeniyle belki ama, artık herkesin dediğini demek istemiyorum ve susuyorum.

not: ulan gelmezse kim onaracak kalbimin yarasını, peki ya gelirse? gelirse daha beter...

hemen gelen edit: konuşmasını okudum da laflar hazırladım kendisine içimden, vay ipne, bi de asıl fener istedi beni de gelmedim diyor, duble kalp yarası pis adam. gelmesin lan gelmesin...

son not: evet, fenerbahçeliyim.
  • hala bu adamın beşiktaş'a geleceğini zanneden bi tayfa var ya ben çok ona gülüyorum.

arap saçına dönen bi transfer 82 parça yemek takımı mı alıyosun ki illa da sponsor illa da sponsor. varsa paran bastırır alırsın yoksa susarsın eğer büyük bi klupsen zaten 20 milyon eurolar 30 milyon eurolar senin kasanı sarsmaz.

edit: 1245

tide: ne çabuk gittik be zamanın ötesine ehehehe (bkz: back to the future)
  • transfer dedikoları sayesinde profesyonel kariyerinde attığı tüm golleri ezberledik resmen. tv'deki spor haberi başına düşen ortalama robinho golü sayısı 5'ten başlıyor.
hesabın var mı? giriş yap