• yukarı kaldırma, kaldırma giderme yerinden çıkartma ,arapça bir kelimenin sonun ötre okuma
  • c sharp'ta pass edilen variable'in "by reference" pass edilecegini belirten keyword..
  • ekşi sözlük yazarı olduğunu , izmit'te kaldığım zaman laptopundan sözlüğe girdiğinde anladım,açıkçası.
    dream bey zamanında ne kadar "abi ref var işte tqf , ref var böyle , ref , fffff" gibi beyanlarda bulunduğunda
    içimden "ref ne aq" demişimdir illaki,ama hiç de sormadım.

efendim kendisi , vinsan kampüsünde çay çekmelerimde bana genellikle eşlik etmektedir.
    hatta geçtiğimiz hafta izmit'te kalmamda ısrar etmiş , hiç bilmediğim karanlık izmit sokaklarında beni dolaştırmış;
    sonunda 2 bira da çakmaya ikna etmiştir.

kedisi de çok eğlencelidir,sevdik.
  • tüsiad ve sabancı üniversitesi tarafından, uluslararası piyasalarda türk özel sektörünün kalıcı bir pazar payı elde edebilmesi için gerekli rekabet gücü, teknoloji yönetimi ve kıyaslama çalışmalarını yapmak amacı ile 2003 yılında kurulmuş bir araştırma merkezidir.
  • soldan sağa 3 harfli yumuşak ev hayvanı.. paravan şirket aşk ilişkisi yaşıyoruz, gerçi prag diyor bahar diyor efendim herkes yalan oyun içinde oyunuz biz diyor heran vegas a kaçırıp elvisli nikahı basabilirim kendisine, kaç tane erkek elimden tutup al bak sana robert smith işte diyebilir ki.. şunca yıldır yemek yiyen bir insan ilk kez mide fesadı geçirmesine vesile oldum ayrı gururunu yaşıyorum.. lets dance*
  • en rezil anlarıma şahit olmuş biri o. level atladı artık öldürmekle tehdit edemiyorum. neyseki evinde kesici-delici bi alet yok o da beni öldüremiyo.
  • 'bolu'nun merkez ilcesinde egitim veren bir ilkogretim okulu' cumlesini klavyesine hot key olarak eklemis oldugundan suphelendigim bilgi deposu.
  • tematik çalışmanın iata codeu
  • iner misin çıkar mısın programınının sunucusu rahmetlinin de savunduğu "nefret edilmek de tanınmanın bir yoludur" düsturunun sözlükteki temsilcisi olan suser
  • isminin altina bugun girilen onlarca entriyi gorunce basina birsey geldi sandigim, gelmedigine sevindigim suser. birakalim tematik yapsin, cani sagolsun da...
hesabın var mı? giriş yap