• (bkz: dalga geçen ülke çıksın beyler cumhur kasıyor)

dünya lideri, dünya devi olacağız diye yola çıktık ama maskara olduk arkadaş gelen geçen dalga geçiyor bu nedir ya!!!
  • türk medyasının hiçbir zaman örnek alamayacağı bir durumdur.
  • `umarım halkın söylediği gibi erdoğan türkiye'nin utancı olmaz` gibi aslında çok şey ifade eden bir cümle kurmuşlardır.
    ben şimdiden utanıyorum.
  • lan olm cince bilen yok mu zaman bizi sikiyor olmasin boyle altyazi (seslendirmeyi) bi' malmistin de gormustum.
  • sipariş üzerine yapılmış çin malı ürün gibi duruyor. kısacık videoda 20 kere gülen dedi, elin çinlisinin olaya tıpatıp zaman ekseninde bakacağını sanmam.
  • iki karaktersiz ve şerefsiz grubun savaşını anlatan medyadır. zaman gazetesi dediğin gazete 2 yıl önce tayyibin bir tarafını yalıyordu. bir de halk ayaklandı demişler. kim ayaklandı lan. iki üç tane hocacı samanyolu binasının önüne gitti o kadar. yiyin birbirinizi. keşke birbirinizi tamamen yok etseniz.
  • çin medysının oturup gülen cemaati için animasyon hazırlayacağını düşünebilen insanlarla tanıştırmıştır bizleri.

ya artık bırakın bu tip şarlatanlıkları, bitti. bittiniz. giderayak iktidarın birçok pisliğini döktünüz o açıdan da teşekkürler ama buna rağmen sizleri genel olarak hiç iyi hatırlamayacağız.
  • bizi öldüren, bize terörist diyen, bizim hakkımızı patronlarla yiyen birini "diktatorse bizim diktatorumuz size ne?" diye savunmamiz gerektiğini düşünenleri ortaya çıkaran haber. devlet ve hükümet aynı şey değildir şu basit ayrımı yapabilseniz daha zeki goruneceksiniz.
  • erdoğanïn inlerine girmesiyle sonuçlanacaktïr
  • çin malıdır,ucuzdur, kalitesizdir.
hesabın var mı? giriş yap