• akıl sağlığımız için transfer edilmemesi gereken adam.

olm guti, robinho, quaresma, eduardo falan alın bu adamı almayın. aklımı oynatırım lan. lig tv alırım bak o derece.

ayrıca hala istatistik falan veren var.

raul lan bu.

zidane, totti, ronaldo, raul... raul amınagoyim raul.
  • türkiye sınırları dışında ismi beşiktaş'tan daha çok bilinir. zaten o kadar para yatırılacak şey raul'un ismidir.
    (bkz: roberto carlos)

öte yandan şampiyonlar liginin hem maç başına, hem toplamda en çok gol atan oyuncusunu; şampiyonlar liginde hem maç başına, hem de bir maçta en fazla gol yiyen takımında izlemek ilginç olacaktır.
  • yarım sezonluk kombine almayayım aslantepeye geçince alırım diyen şahsımı biletixten beşiktaş kombinelerine baktırmaya başlamıştır transfer haberi. 91 lira taksitle pek uygun geldi lan gozume. yanlız tek garip olay gutinin vereceği ara pasına hareketlenen raulun ömer çatkıçla karşı karşıya kalması olucak gibi duruyor.
  • kimilerini hasetinden götünün üstünde oturtmayan futbolcu. anlamadım ki dayıcım? 90'larda star tv, teleon da ertem şenerden dinlerken bu adamı yarın öbür gün sergenden yorumunu, melih şendil den maçını dinleyeceksiniz. azıcık hazmedin kardeşim, evet o yakınlarda buralarda olucak sizi de bekleriz.

öpüyorum gözlerinizden.

sooradan edit: guti ile birlikte ligtv'de adini gorunce, bi gazla yazmistim. kendisi gelemedi ama olsun, heyecani yeter.
  • emeklilik tatilini türkiyede geçirecek olan...
    ahahahaha olm yazan olucak yaa. bunu bile yazan olucak. alışmadım lan ben böyle beşiktaşıma alışamıyorum. açık hava çarptı beni. nooluyoruz amk.
  • ulan guti hakkında yazı yazarken ismini görünce yok artık dedim ama beşiktaş eğer bu fitbolcuyu alırsa, ne olursa olsun, ne şart ve nam altında olursa olsun, muhteşem bir iş yapmış olacak, o kesin.
    herşeyin altına fenerbahçeliyim yazıp duruyorum hep, bunu yazmamın sebebi anelka ortega roberto karlos vb. fitbolcuları takımımda gördüğüm içindir, çünkü bu isimler benim hayatımda çocukluğumda yer etmiş isimlerdir, ve raul, bunların hakikaten ilk 10u içindedir.
    eğer getirebilirlerse -ki sanki gerçekmiş gibi duruyor- turkcell süper liginin benim için bir anlamı olacak artık. guiza'ya üzülerek bakacağım, belki biraz acımayla, hala anelka olm, roberto carlos'un fransa'ya attığı gol diyeceğim, ortega diyeceğim, ya ama abi kezman bile iyidir bence diyeceğim, raul'e bakıp iç geçireceğim, bir beşiktaş maçına gidip forma imzalatmaya çalışacağım.
    uzatmıyorum, eğer bu topraklara gelirse belki de en çok ben mutlu olacağım. uzun zamandır ilk kez turkcell süper ligi maçı izlemekten zevk alacağım inşallah. bitti tamam.
  • besiktas'a gelmesi durumunda bir galatasaray'li olarak inonu stadindan kombine almami saglayacak fitbil tanrisidir. dogruya dogru, bu memlekette guti raul quaresma gibi futbolculari ayni yerde izlemek pek alistigimiz bir durum degil.
  • beşiktaş için robinho'nun yedeğidir.
  • bu adam gelirse quaresma'dan 7 numaralı formayı alıp raul'a versinler. quaresma laga luga yaparsa bassınlar tekmeyi göndersinler. 7 numara raul reyisindir ulan.

feyyaz'dan sonra 7 numaralı formanın en çok yakıştığı futbolcu.
  • raul da gelirse artık uefa düşünsün. artık bişey düşünecek halde değiliz beşiktaş kavmi olarak. conta yakarız şu noktada.
hesabın var mı? giriş yap