aynı isimde "pink freud (müzik grubu)" başlığı da var
  • mütemadiyen evliyken ilişkiye başladığı sevgilisinin eski karısına 800 bin takipçili sayfasından laf sokan içi dışı çirkin kadın. görsel

görmemiş gibi ilişki yaşamasının sebebi de nispetten başka bir şey değil. evli adamlarla birlikte olan kadınlardaki “beni seçti” ezikliği, şu anki ilişkisinin en büyük motivasyonu. o yüzden bu kadar çok göze sokuyor. ama eminim adamın eski eşi götüyle gülüyordur kendi ismini kullanmayıp eski eşin ismine sahipmiş gibi davranan şenay‘ın bu haline.

hepsinden öte karısını aldattığı kadının, çocuğunun annesine böyle ulu orta laf sokmasına ses çıkarmayan babanın da babalığına ve insanlığına ayrı ayrı tüküreyim.
  • disleksi hastalarıyla “gerizekalıyım diyemeyen disleksiyim diyor” diye dalga geçen, üstündeki sorulur sorulmaz “sanki size yakışacakmış gibi soruyorsunuz” diyen, tövbe estagfurullahlık suretine bakmadan milletin kalın ayak bileğine kadar aşağılayan biridir. paragraflarca savunma yapmadan önce sayfasında 5 dakika gezinirseniz görebilirsiniz.
  • kendi kitaplarında insanların çirkinliğiyle ve fiziksel görünüşleriyle çok fazla dalga geçtiği için insanlar bu kadar üzerine gitmekte. durup dururken değil. bilip bilmeden yarrak kürek konuşmayın.
  • tipini merak ettiğim kız.

(bkz: caps yok mu caps)

edit: allah belanızı versin. gözlerim yanıyor. kör oldum!
  • şu tiplemeye bile ağlayarak duyar kasanlar var hahaha. bu arkadaş yeni doğum yapmış kadına davul gibi olmuş desin , ayak bileklerini kalın bulduğu birine pehlivan desin, sıla ahmet kuraldan şiddet gördüğünde ee biz exten next olmaz demiştik desin ( sonra götün götün silip sıla'yı savunmaya başladı ),her fırsattan kocasının eski eşine laf soksun, kadın ünlülerin cinsel hayatına laf atsın ama biz gene de bir şey demeyelim çünkü kendisi yeryüzündeki ilk kadın ve duyguları var yani incinebilir fsfsf bu internet zorbasına istediğim yorumu yapar yazarım. hiç ağlamayın boşuna lol
  • kendisinde bir ukraynalı güzelliği var, göremeyenler utansın. (bkz: çernobil)
  • bu kız hakkında kirlikedi bize birkaç şey öğretti:

kendisi çirkindir.
  • uzunca bir süre severek takip ettim kendisini ama artık gerçekten gına getirdi ve iyice saçmaladı. özellikle sevgilisi olduktan sonra komple saçma bir hal aldı profili. eski eş'e gönderme yapmak kadar da basitleşme be pelo. bu insanlar az bir zaman önce boşandı, bir çocukları var bu nedenle ömür boyu iletişimleri olacak.

kendisinin ciddi kompleksleri olduğunu düşündüğüm kadın. muhtemelen lise yıllarında falan dış görünüşü nedeniyle oldukça sözel şiddete(espri), kalp kırıklığına, reddedilmeye maruz kalmış diye düşünüyorum. hele ki pink gibi ilgi merkezinde olmayı arzulayan kızlar için çarpık düşünce şudur lise yıllarında güzel değilseniz eziksinizdir. o nedenle abartılı cinsellik, abartılı yaşam tarzı ile ben buradayım farklıyım demeye çalışıyor.
  • kendisi zaten bir şey iddia etmiyor.. bomboş şeyler paylaşıyor, bomboş da bir hayat yaşıyor. beni rahatsız eden şey, reklam aldığı şeylere, indirimi görünce hemen aldım 5 tane bilmemne demesi. senin hiç bir şeye para vermediğini dünya alem biliyor. insanı salak yerine koyma, bana bedavaya yolladılar, ben de bu bok olsa size reklamını yapmak durumundayım de geç. para vermiş gibi yapınca cidden insanın sinirine dokunuyor.

evet bir sürü para kazanmış, bunu bomboş şeylerle de olsa kendi başına yapmış diye kendisine saygı duyuyordum. ama insanın tek bi prensibi olmaz mi ya? ne bileyim niye yaşıyoruz bu hayatı? geleneksel kızlarımız yatak odası takımı, gelinlerin tatlı telaşı modunda yaşayınca hayatı yerin dibine sokuyoruz ama bunun ne farkı var tam olarak bilemiyorum. biz pandemi vs diye evlere tıkılmışken bu ve avanesi sürekli tatilde. e napalim biz de mi akın edelim oralara? halk sahile akın etti vatandaş denize giremiyor mu olsun? çünkü paramız var o kadar şükür, cebimizden ödeyip biz de tatile gidebiliriz. bu mu istediğiniz? ne bileyim salgın filan evdekal filan deniyordu ??

bilemiyorum altan, biraz sağduyulu olmalı insan bence..
  • evet çirkin bi kadın... sadece yüzünü kastetmiyorum kalben de çirkin buluyorum. eşinin eski karısı hakkında sürekli o aldattı tavırları hiç yakışık değil. sonuçta ortada bi çocuk var ve sen bu durumu takipçilerinle paylaşamazsın.
hesabın var mı? giriş yap