• baygın bakışlım. ingilizce konuşunca daha da seksi oluyor.
  • canlı yayında altı yedi dakika uyuduktan sonra "sıkıldım, vücudum attı..." gibi enteresan tepkiler verip, esneyerek uykusuna geri döndü. kimse de uyandırmaya kıyamıyor.
  • murat bardakçi'yi dinledikçe benim kafam atiyor, onun da vücudu.
  • kendi programında uyuyarak, program hakkında bir özeleştiri yapmıştır.

şimdi önemli olan murat bardakçı'nın tepkisi. hani kendilerini eleştiren seyircilerine''seyretmeyin efendim o zaman'' diye çemkiriyor ya, pelin hanım'a ne diyecek? '' beğenmiyorsanız burada uyumayın'' mı?
  • ısrarla 2-3 dk boyunca uyurken gösterip, uyanma anını göstermeyen yönetmene yazıklar olsun... uyanır uyanmaz karşısında murat bardakçı'yı gördü bi de, kıyamam ben ona...

al bu da tanım:
    uykucu şirin...
  • --- spoiler ---

-vücudum attı.

--- spoiler ---

(bkz: vücut atması)
  • tarihin arka odasını yatak odası ile karıştırmak zorunda kalan güzel kız. o kadar pasifize edilmiştir ki, uyumuştur işte. haklı. artık o programı bırakmasının zamanı gelmiştir. her hafta ilgi ile izlediğim programdan çıkarımım odur ki, sevgili pelin o program için yaratılmamıştır. kendisine uygun bir başka program bulması da hiç zor değildir. zira güzel bir program yapabilecek bilgi birikimine ve ekranı doldurabilecek hoş görüntüye sahiptir.
    benim kendisine önerim, eğitimine paralel olarak şık bir edebiyat programı yapmasıdır. haftada bir , bir ya da iki konuklu edebiyat sohbeti yapabilecek bilgi birikimine sahip olduğunu düşünüyorum. böyle bir program yapmak için yaşar kemal olmak da gerekmez.
  • iki konussun yatmadan once bir dinleyeyim diye bekledim durdum sonra beklemekten sıkıldım yattım ardımdan o da dayanamamıs yatmıs sanırım.
  • zaten tüm program boyunca, "benim lafım kesiliyor"u bağlaç olarak kullanıp sinir ettiği yetmezmiş gibi bir de o saatte o programı izleyen insanlara yaptığı saygısızlıkla da çığır açan insan.

canlı yayında uyunur mu ya, bbg evi mi burası?!
hesabın var mı? giriş yap