• pazartesi günleri alisveris yapilamayan, yavas ötesi bir alisveris sitesidir. ben de bir site kuruyorum " daha ucuza bulursaniz beni ... .com", ps3 100 lira. sitemi acabilen satin alir arkadas.
  • tasarruf yaparak degil de, para harcayarak , para biriktirecegini dusunen insanlar icin muthis bir oyuncak.
  • sitenin ve amacının çok acele ya da acemi bir ekip tarafından hazırlandığı bariz bellidir , eğer siteye bir daha uğrarsanız ki , bugün 4-5 farklı üründe daha indirim olacakmış , alamayacağınızı tahmin ediyor olsam da şu önerilerde bulunuyım:

1) site zaten çok yavaş , sürekli server is too busy mesajları ile karşılaşabilirsiniz ve şaşılacak derece de bilg. kastırıyor, çift çekirdekli sistemlerde iki çekirdeğide 100% lere kadar kilitliyor , sizde bu sırada hızlı davranamıyorsunuz , sitedeki saati kapatırsanız bu sorun çözülür , ve bilg. anında tepki veren konumuna döndüğü için hızlı davranabilirsiniz.

2) genelde 2 tane stoğa sahip ürün için , 10 adete yakın ön provizyon alıyorlar , sonra zamana göre ilk 2 yi seçip , diğer 8 inin kredi kartlarından çekilen tutarı geri yatırıyorlar , yani ahh tamam aldık diye sevinmeyin , finansal onayda yazıyorsa hesabınızda , daha kesin alınanlar belli değil , o 10 kişiden biri sizsiniz , ama ilk 2 yi aldıkları için sizin de olabilir , başkasınında..

3) indirim başladığı saat diliminde yüklenen çok oluyor , misal , 00.30 da başladı ps3 kampanyası , herkes yüklendi , bu arada sistem otomatik kilitleniyor , siz 1-2 dakika sonra girerseniz , bence alma şansınız yükselir, çok saçma diyebilirsiniz ama aldık kısmet bizeymiş işte ..

---- edit : yeni bilgiler

4) bazı arkadaşlar (bkz: roboform) kullanarak daha hızlı girmişler istenen adres ad soyad vs. bilgileri..

5) şöyle bir yöntem kullanan da tanıdım , site sizden adres bilgilerinizi vs. istiyor , siz bunları girerken hooop genellikle tükeniyor ürünler , ama şöyle bir şey yaparsanız , girersiniz gedikgrossa rastgele bir ürünü sipariş edip havale ile ödücem dersiniz , zaten 2 gün içinde sipariş iptal ediliyor ödemediğiniz için ama bu sayede sistem sizin bilgilerinizi aklında tutuyor , al 'a tıkladığınızda size sadece kredi kartı bilgileri girmek kalıyor.

---- edit sonu.

6) son olarak genelde vakit kaybettirici , tahmini en az 3000 online kişiden 2 kişi aldı mesela , bir nevi piyango gibi oluyor , çok da kasmayın kendinizi sonuçta binde bir den bile küçük bir oranda ihtimaliniz oluyor.

not: 11.02.2008 (00.00) günü bir sony vaio ( marko model bilinmemekte şu dakka itibari ile ) 2399 ytl den 1399 ytl indirilmiş gözüküyor , ne diyelim herkese bol şans ..
  • bu talebi karşılamaya hazır olmayan, işi bilmeyen belki de yetkin olmayan bir bilgi işlemin ürünü
    (bkz: server is too busy)
    (bkz: yiyemeyecegin yarrak altina yatmak)
  • iyice saçmalamış sitedir. eskiden burada güzel elektronik aletler için iyi teklifler olurdu. bugün bakıyorum saç maşası, çuf çuf tren, 5'li priz gibi ürünler var. diyelim ki benim bir çuf çuf trene ihtiyacım var. onu almak için de önüme bir zaman koydum. bu zaman için de pazartesi sendromunu mu beklemeliyim ne zaman çuf çuf tren verecekler diye? çünkü cep telefonu, laptop, hard disk vs gibi ürünler için yapılabilen birşeydi bu.
    neyse düzelir umarım önümüzdeki haftalarda.
  • an itibariyle yarım kilo yaban mersini ve bir kilo cilek aldim kampanya ile. gayet ciddiyim.
  • pazartesi gününe ait kampanyaların duyuru maili az önce (çarşamba saat 18.00'de gelmiştir) tebrik ediyorum.
  • tasarim fukarası site, kampanyadaki urune tıklayıp sepete at butonunun cikmasini bekledik dakikalarca, oysaki detaylı bilgi butonuna tıklanınca satın alabiliyormussunuz urunu..
  • 399 ytl'ye playstation 3 kampanyası ile akıl çelen, ancak kampanya stoğu 10 adetle sınırlı olan, o 10 adedi de gün içerisinde 4 farklı zaman diliminde satacak olan (örneğin saat 00:30-01:30 arası 2 stok vardır, gün içerisindeki diğer 3 zaman dilimnde de 3-3-2 gibi stoklar beklenebilir) yeni bir site.
  • gedik holding bünyesinden ayrılarak ykm desteğiyle yayın hayatına yeniden başlayan site. ancak eski ve ucuz ürünlerinden neredeyse eser yok gibi.
hesabın var mı? giriş yap