1433 entry daha
  • ulan bunun kadın girişimciyle ne alakası var. kullanıcıyı tehdit edince markanın bile çalıntı olduğu ortaya çıktı. hala aklamaya çalışanlar var.

ozmodan kurt çıktı diye genel müdürü çıkıp avukatlarımız sizin ananızı beller deseydi ona da aynı tepki gösterilirdi.

bıktım sizin mide bulandıran sjw duyarlarınızdan.
  • abd'ye patislove olarak acilmislar. noldu ya, dunyaya patiswiss brandiyle cikamadiniz mi? olmadi mi o is?

turkiye'den boyle bir markanin cikmasi utanc ya.
  • kesinlikle kadin girisimciye tahammul edemedigimiz icin lincledik. yoksa musteriyle kenar mahalle dilberi gibi konusulabilir bence de.

tanim: laf ederseniz avukatlarinin sizi sikecegi firma.
  • bu çirkin şeyi almayın aldırmayın. fason olarak şok marketin markası karmen adı altında üretimlerine devam ediyormuş.

ilk topu şok market attığına göre ona da boykot uygulayacağım.
  • haksız olduğu meselede vatandaşı tehdit eden, esnaf karşılığı galerici ya da emlakçı olan bir adet eski ceo'ya sahip marka.
    kadın olduğu için linçlenmiş bir de.
    tehdit ettiği de kadın. onu ne yapacağız.
  • şok marketlerde karmen markası ile satışa başlamış. şok'tan alışveriş yapmama sebebim oldu.
  • kendilerinin daha iyi sosyal medya pr ve algı uzmanlarıyla çalışmalarını tavsiye ettiğim egoist yöneticilere sahip çükülata imalatcısı.

#164486651 bu entry nedir ablacım ya? yani "adolf hitler insan sevgisi dolu bir diktatördü, yahudi soykırımı yapması onun lider ruhlu ve vizyoner biri olmasını değiştirmez, adamı çekemiyosunuz!1!!!" falan yazsak nasıl durur?

250.000,- usd karşılığında ebesininkini tersten görmüş itibarınızı -30'lardan -11'lere falan getirebilirim. bu kadar ucuz trollük denemeleriyle daha çok tepki çekip, nefret toplamaktan başka bir şey kazanmıyorsunuz ahahah.
  • ya nerde satıyosan sat seni burda gözüm görmesin de.
  • çok ilginç(!) bağlantıları olduğunu düşündüğüm çikolatacı. costcoya girmişler sanıyorum.

böyle emsalsiz bir başarıya sahip bir şirket, vergi rekortmenliğini açıklayıp, çalışanların en sevdiği şirket ödülünü almalı bence.

öf neyse! daha fazlası götüme girer heralde, susuyorum.

https://www.linkedin.com/…-7196685328085082112-zbh0

anaaa... şimdi farkettim he.
    patiswiss gitmiş, olmuş sana patislove

bi de türk markası, bla bla diye gururla anlatıyolar :) türkiye'ye dair hiçbi emare yok stantta. kafam kadar "swiss chocolate" yazıyor.
  • "karmen" olarak geri dönmüş diyorlar
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap