• dur dedim ekşi'ye bir bakayım. umduğumu buldum. albümünü alacak olsaydım da bu geceden sonra almam. bildiğin rahatsız etti beni. hayır o değil okan'ı izlemek istiyoruz sırf onun yüzünden de kanalı değiştirmek de olmaz ki!
  • içinden geldiği gibi davranan insanlara karşı her daim anlamsız bir kıskançlık hissettiğimiz için; delilikle, şımarıklıkla, yapmacıklıkla suçlanmasına şaşırmadığım kadındır. kadın canı ne isterse onu söylüyor, onu yapıyor işte. nedir yani? sanki okan'ın programı değil, tarihin arka odası'ndaymış gibi hanım hanımcık oturup bir şey söylemeden evvel bir kaç saniye düşünmesini, gülerken ağzını kapatıp ''ihihi!'' demesini falan mı bekliyorsunuz? anlamadım.

bana kalırsa kendisini eleştiren insanlardan daha mutludur. hani cevap verme hakkı olsaydı da ''çok da skimdeydi.'' deyip geçecektir. aferin.

ama bak kilo olayını abartmış, onu söylemeden geçemeyeceğim. böyle de güzel bir kadın olmasına rağmen, eski hali daha güzeldi. biraz spora abansın, bişeyi kalmaz.
  • tepki vermek konusunda bazen abartıya kaçtığını düşünsem de herkesten farklı olarak gözüme çok tatlı gözüken rokçu kimlik.
  • sanırım şebnem ferah'ı yemiş. geçirdiği müzikal ve fiziksel evrimin tek açıklaması bu olabilir.
  • öyle bir çekiciliği vardır ki, bu çekicilik sadece 6-7 kilo almakla bir anda ortadan kaybolmaz... hali ve tavrıyla herkese gelir ya da gelmez bilemem ama sağlam hatundur.
  • deli meli geçtim hadi o tarafını, zatim ezelden beri var olan bi' şeydi bünyesinde delilik; lakin acayip meme yapmış tez vakitte zımparalamak lazım.

(bkz: platinin meme yapması)
  • şu an, 2 dakikalık izlemeyle, medya kralı'nda kafası bir dünya olduğu anlaşılan kişidir.
  • sanırım programa* başlamadan bir fişek sarmış, efiiiil efiiil tellendirmiş bu hatun. zira verdiği abartılı tepkileri, aşırı yersiz gülüşlerini başka türlü açıklayamadı bu aciz zihniyetim.
  • aldığı kilolara rağmen fazlasıyla çekici olan kadın. gözlerinin içi gülüyor, sımsıcak bakıyor insanı kışkırtıyor. kilo almak ve gülmek bu kadar mı yakışır bir kadına kardeşim! nedense şebnem ferah havası oturmuş üstüne kilo aldıkça, ilginç...
  • laubali diye bi şarkısı olan hatun kişi....
    _laubaliii lala laubaliii lalalaa laubaliii lala la la lalaaaa ... ne güzeldi be şarkı dillere dolanırdı... al işte yine dolandı
hesabın var mı? giriş yap