• güneydogudaki savaşı; orta ölçekli çatışmayı; operasyonları elindeki "kan uykusu" dvdsinden call of duty gibi izleyen ergenler tarafından popüler olmuş bir insandır. bu kadar güneydoğuda görev yapmasına rağmen ordaki kürt vatandaşlarımızı hiç mi hiç anlayamamasını ise gözünü bürüyen kana bağlıyor, kılıçla yaşayan kılıçla ölür diyen ergen arkadaşlarımızı da güneydoğuya bekliyorum. umarım askerliklerini oralarda yaparlar, kılıçlarıyla keserler tüm hainleri.
  • pkk'yı açıktan övmeye cesaret edemeyen, bazı izansız ve ahlaktan yoksun tiplerin
    bunun yerine, ağızlarına geleni söylemekten çekinmedikleri
    eski asker, yeni siyasetçi.

hazır, meçhul açılımınız da cereyan yapıyorken;
    önce ülke için ömrünü heba etmiş eski askerlere saydırın,
    sonra sıra, isim isim şehitlerimize gelecek.
    harcayın.
    vatan sevgimizi gayri meşrulaştıracaksınız beyanlarınızda,
    verilen onca mücadeleyi yok sayacaksınız...
    birileri utanmadan soykırım bile diyecek.
    hepsinin zamanı var, bekliyorsunuz...
    yavaş yavaş, sıra sıra...
    hani hazır açtınız ya...

dikkat edin de suratınıza kapanmasın,
    o çok güvendiğiniz, ne idüğü belirsiz
    açılımınız.
  • fatih altayli'nin bile hakkinda bölücülük yapiyor dedigi kisi. ilk defa altayli'ya hak veriyorum, demek bugünleri de görecektim.

http://www.haberturk.com/…125&cat=160&dt=2009/09/16

öte yandan bu adamla ilgili her haberin altina "pasam yaninizdayiz, öl de ölelim, trabzon emrinizde, izmirden sevgiler" seklinde onlarca entry girilince insan bir tuhaf ürperti duyuyor acikcasi. ne bu siddet, bu celal! diyorum pamukoglu'na ve destekcilerine.
  • çoğu kişi için bir kurtarıcı ama bana göre sadece bir politikacı(hepsi bir)
  • kan uykusu'ndan edindigi karizmayi 32. günde az da olsa yemis komutan..

an itibariyle programdaki herkesi içtimaya almıştır..
  • kısa sürede herkesi ikna edecek süper bir parti kurduğuna, az kaldı.
  • heyecanla hulk a dönüşmesini beklediğim adamdır.
  • silahtan nefret ettiğini anlatmaya çalışırken "ilkokulda iki tüfeğim vardı" diyen adam. tüm hücreleri nefret duygusuyla dolu olunca anca bu kadar konuşabiliyor tabi...
  • kendi yarattığı kahramanlık soslu vatanseverlik mitinde kanımca ikinci bölüme geçmiş hikaye anlatıcısı. hikayesi hegelci bir çözümlemeyle üçleme şeklinde gelişecektir.
    üçlemenin ilk bölümü olan unutulanlar dışında yeni bir şey yok meraklısına bol bol aksiyon ve macera vaadeden bir eserken, bizzat yazıp televizyonlarda oynadığı ikinci bölüm ise türk siyasi tarihiyle beraber düşünüldüğünde, durum komedisi olarak nitelendirilebilir. heyhat yoğun istek üzerine.
    üçlemenin son kısmının bimarhanede çekilmiş bir belgesel ya da osman pamukoğlunu, biraz makyaj ve cgi ile pamukoğlulaştırılmış ediz hun un canlandırdığı biyografik bir film olması muhtemel. hem, ediz hun için de iyi bir sinemaya dönüş filmi olur.
  • kendisinin sorduğu "kürt açılımının ne olduğunu halka anlatın, deyin ki 1. şunu istiyoruz, 2. bunu istiyoruz, 3...." sorusunu, sorunun muhatabı olan üç kişi de*** cevaplamıştır. yanıtları buraya yazacak olursak, programı izleyenlerin geri zekalı olmadığını savunmak için sebebimiz kalmaz.

bu gece yayınlanan 32. gün'de, konukların ve sunucuların tamamı -yani tam 5 kişi- tarafından tiye alınmıştır. ama dalga geçenlerin içinde birinciliği doğu ergil'e vermek lâzım. anlaşıldı komutanım!
hesabın var mı? giriş yap