• -ameliyatınızı benim yerime asistanlarımın yapmasını istemiyorsanız elden 10 bin liracık alayım.
  • - karşıdan karşıya geçen yaya yürümesin, koşarak geçsin. dur hızlanayım, direksiyonu üstüne kırayım. bak nası hızlandı lavuk. heh heh heh...
  • hem parti kurup hem de teröre destek vermek.
    sonra parti kapatılınca da barışa darbe vuruldu demek.
  • - dur lan şu hızla, şu tek şeritli yolda, sinyal falan vermeden bi anda sağa döneyim dur, ehe mehe daha karaköy keranesinden annemi alacam geciktim.
  • o.ç. ev arkadaşı, normal ev arkadaşına: "hani bir ara şu eczacı kız ile aranız bozuktu ya, o kız yaramazdı abi sana, ben o zaman ben onunla bişeyler yaşadım".

edit: o.ç ev arkadaşının o insanla evlenmesi..
  • - lan şu dallamaya bak kolunda acayip taş hatunla geziyor, biz 5 kişi abazanlıktan şurada neredeyse birbirimizi sikeceğiz, dur yavruyu hayvan gibi kesip laf atalım, eleman bir şey derse tekme tokat dalalım, korkup sesini çıkarmazsa da kız arkadaşının götünü başını elleyelim...
  • - ne verecem lan penaltıyı? şurda maçın bitmesine kalmış 1 dakika..
  • bütün gece boyunca bir insanın kulağının dibinde vızıldamak, ısırmamak, vızıldamak...
  • "-bu sene, yüz adet mercedes tır alıp işimizi büyütürken, personel maaşlarını yirmi gün gecikmeli vermeye başladık ama problem olmuyor. hala çalışıyorlar köpek gibi, elleri mahkum. zaten kriz var. personelin, bizim yüzümüzden oluşan kredi kartı faizlerini ödemek için maaşlarının yarısını bankalara bırakmaları zerre sikimizde değil."
hesabın var mı? giriş yap