• aynı saatte farklı programlarla çakıştığı için ya da o an evde olmadığınızdan dolayı sonrasında dizinin tekrarını tv'de yakalamaya çalışmak yerine bilgisayarın başına geçerek birbirinden değişik web sitesi listesinden istediğiniz dizinin istediğiniz bir bölümünü kesintisiz seyredebilmek.

(bkz: http://www.ezgidizi.com/)

(not: kesintisiz izlemek internet bağlantınızın hızıyla orantılıdır.)
  • (bkz: the guild)
  • (bkz: #15957711)
  • http://yabancidiziizle.com/index.html adresinden şimdilik hiç bi arıza ile karşılaşmadan house md'yi izleyebiliyorum. diğer sitelerde- yukarda bi kısmı yazıyor- hem diziyi izlemeye başlamadan yarım saat öncesinden fırına atmak (anladınız işte), hemde yanlış alt yazı, senkronu bozuk altyazı, aslında hiç olmayan ancak varmış gibi yapılan video, ya da 15 dk.'dan sonrası olmayan video gibi türlü çeşitli adamı sinir edecek arizayla karşılaştıktan sonra şu an için house md'yi düşük çözünürlükte ve baytta izlemek için uygun bi yer olduğunu söyleyebilirim.
  • reklamsiz dizi izleyebilmektir.
  • bunu mümkün kılan siteler "reklamı kapat, tanıtımı geç" gibi yazılara tıklaya tıklaya bu sevimsiz cümleleri size adeta ezberletirler.
    aslında merak edilip de izlemek istenilen ama indirip arşivlenmeye de değmeyeceğini düşündüğünüz dizileri televizyondan izlemeye gerçek bir alternatiftir. çoktan gösterimden kalkmış dizileri izleme şansını sunmaları ise olayın ballı böreğidir. ben mesela battlestar galactica yardırıyorum günlerdir.
  • bunu yapan bazı saftorikler kotalarını aşınca "ama neden ki, ben bir şey indirmedim ki" diye diye hayıflanıp dururlar.
    leptopunda iki tuşa basıp sistemi fabrika ayarlarına geri yüklemek için gittiğiniz yakınınıza bir de bunun olası sebeplerini anlatmak zorunda kalırsınız.

hatta hepsine ikna olup kabul etmiş gibi görünseler bile her gece web cam açık karşılıklı uyuyakalmanın da kotadan yediği gerçeğini pek şeyetmek istemez, size sanki uzaydan gelmiş gibi bakarlar.
  • (bkz: nar.tv)
  • dizileri yayımlayan sitelerin 50 puntoyla vidyoların altına üstüne kendi reklamlarını koyması sonucu kriz geçirten bir aktiviteye dönüşmektedir çoğu zaman. ama bilmezler ki reklamlarını benim gözüme sokup eğlencemin içine etmeseler daha bi ısınacam sitelerine, daha bi sempati duyacam.
  • türkiye sınırları içinde illegal mi yoksa legal mi olduğu bilinmeyen eylem. *
hesabın var mı? giriş yap