• anladığım kadarıyla fethullah - polis - ergenekon bağlantısının tek başına canlı kanlı kanıtı gibi. taraf gazetesinde yazıyor olması da başka bir gösterge.
  • "...polis akademisi öğretim üyelerinin abd'de yaşayan nurcu fetullah gülen'le ilişkileri var mıydı? öğretim üyelerinden biri olan doç. dr önder aytaç polis akademisinde aynı zamanda dekan yardımcısıydı. devlet bursuyla ingiltere'de eğitim görmüştü. önder aytaç'ın babası ise eski milli eğitim bakanlığı yurt içi ve yurt dışı eğitim ve öğretim genel müdürüydü.

önder aytaç'ın babası aysal aytaç uzun yıllar izmir'de milli eğitim müdürlüğü yaptı, bornova'da nur ayininde yakalanıp yargılandı. aysal aytaç'ın fetullah gülen'le yakınlığı yok mudur? aytaç'ın 1993 yılında avukatı olan fethi ün, o yıllar fetullah gülen'in de avukatıydı..."

hikmet çetinkaya / cumhuriyet http://www.yenimesaj.com.tr/…23051&tarih=2006-10-06
  • tarih:27.01.2009, yer:can dündar'ın sunduğu neden programı, anonslarda bahsedilen konu: fethullah gülen.
    önder aytaç: fethullah gülen'i konuşacaksak çok iyi bildiğim bir konu değil diyen kişidir.
    ntv'yle mavi ekran kuşağına hoş geldiniz.
  • imamistan cumhuriyeti'nin demokrasi mücahididir. lakin demokrasi anlayışı olması gerekenden biraz farklıdır: "akp firavunluğuna itaat etmek ve dr. fethullah gülen'i cansiparane savunmak".

(bkz: fettoman empire)*
  • fethullah gulen 'le aile dostu olarak kendisinden cok sey ogrendigini beyan eden kişidir.
  • dün gece ahmet hakan ın cnn turk teki programında "türkiye de kurumlar arası çatışma" tartışılıyor. söz sırası kendine geldiğinde tufan türenç' e dönerek "hangi kurumlar arasında çatışma var ki" sorusunu sorabilmiş troll. türenç buna dönüp, "bak 5 kardeş geliyor şimdi suratının ortasına" şeklinde baktı.
  • ceviz kabuğu programında ergenekon davasına ve henüz açıklanamayan iddianamede bahsedilecek * "darbe girişimleri"ne karşı takındığı hassas tutumun ardından kenan evren hakkında "son derece demokrat bir insan kendisinden çok şey öğrendim" diyerek ve kendisinden "kurban olduğum kenan paşa" diye söz ederek izleyenleri şaşırtmıştır.
  • 1 mayis'ta polis siddetini savunan, kenan pasasina kurban olan bu kisi sonunda taraf gazetesinde bile elestirilmis. haberin manset kismi soyle:

polis akademisi öğretim üyesi önder aytaç önceki akşam televizyonda oğlu polis kurşunuyla ölen mehmet tursun’a “siz neden diyarbakır’dan izmir’e göç ettiniz” diye sordu.

http://www.taraf.com.tr/haber/22967.htm
  • cocuklugu fethullah gulen'in kucaginda geçen taraf gazetesi yazarı. ergenekon işleri bunun basının altından cikiyor hissi uyandiriyor insanda. aydınlık bir türkyieye bu kadar göz göre göre düsmanlıgının sebebi nedir merak ettigim kisidir
  • katıldığı 32.gün programında yalçın küçük karşısında küçük duruma düşen insan. fakat programdan çıktığında "yalçın küçük'ü rezil kepaze ettim" diye ortalıkta gezdiğini tahmin ediyorum. üslubu son derece itici olan bu şahsın program sonunda okuduğu anlatamıyorum şiirinden sonra "istanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı" diyerek sözlerine devam etmesi gerekirdi. zira kendisinin gözü tamamen kapalı.
hesabın var mı? giriş yap