• ismini ve soyismini başarıyla söyleyebilmek için ağız kaslarınızı bir hayli yormanız gerekiyor. baya zorlu bir parkur.
  • brezilya takımının sinir sistemi çok kötü. (bkz: 2 temmuz 2010 hollanda brezilya maçı)
  • maç başı;
    "bu maça japon hakem verilir mi?"

maç sonu;
    "japon hakem çok iyi maç yönetti"

(bkz: 2 temmuz 2010 hollanda brezilya maçı)

abi sen bambaşkasın valla. bir benzerin daha gelmez.
  • mert nobre gibi. o ki büyük golcü geçen sene 1 adet gol atabilmiş, bu ki büyük yorumcu bizi tatmin eden şaşırtan bir tane yorum yapmış.

allasen oturaydın leblebileri dilinde çevirip, sıcak şarabını yudumlayaydın, olmaz mıydı be abi?
  • kendisinin 19 haziran 2000 türkiye belçika maçı esnasında filip de wilde hakkında '' çok hatalı çıkış yapıyor bu bizim işimize yarayabilir '' yorumundan sonra gelen hakan şükür'ün golü gelmişti. hayatının tek ve son doğru yorumu bu olmuştur sanıyorum..
  • 2 temmuz 2010 hollanda brezilya maçında golle sonuçlanmayan bir şutla biten önemli bir pozisyon geçtikten yaklaşık bir dakika sonra "yalnız çok kritik bir gol kaçtı" yorumu yapan insan. o kadar etkili ve yapıcı bir yorummuş ki şu saatte bile aklımda. *
  • kendisi hakkındaki imgelenmem galatasaray arsenal uefa kupası finali öncesinde bezgin surat ifadesi ile eline bayrak tutuşturulmuş şekilde ekran karşısında oturuşudur. 23 nisan'da erken uyanıp törene gelen uykusuz yavrular gibiydi.
  • aslında faydalanmayı bilmiyoruz üründül'den. yanına öyle her dediğine itiraz eden ve tartışan birini koyacaksın. o zaman sen seyreyle hacivat ile karagöz'ü, lorel ile hardi'yi, john goodman ile donny'yi, mecnun ile leyla'yı, nokta ile vürgülü, yecüç ile mecüçü, yavru ile katip'i.
  • brezilya hollanda maçında kendisinden beklenen performansi pek verememiş özellikle brezilya geri düştükten sonra kafası karışmış maça pek müdale etmemiş.

ama hemen umutsuzluğa kapılmayın bugün arjantin almanya maçında bu açığı kapatır kesin.
  • bu adam yüzünden allah hepimizi çarpacak. yeminlen söylüyorum. 3 temmuz 2010 arjantin almanya maçında ilk başta messi'ye sonra c. ronaldo'ya saydırdı. sanırım afrikadaki soğuktan dolayı ne dediğini bilemiyor.

te allam ya.

edit: aha şimdi de higuain'e iyi santrafor değil dedi. lan adam dünya kupasında 4 gol attı. geçen sezon real madrid'i sırtladı. bu adama göre kim çok iyi futbolcu merak ettim.
hesabın var mı? giriş yap