• az önce emin oldum ki kendisi kesinlikle ali murat güven'in işe sokamadığı örtülü hanım değildir.
  • eşcinsellere hakaretleriyle ve nefret söylemleri ile bilinen, bunun haricinde küfürlü mailleri hafızalarda olan ve bu platformda ifşa edilen ali murat güven'nin son testis olayını gündeme getirdiği için mavi istiridye bari denen ali murat güven hayranının sözlerine muhatap oluyor.
    bilsin ki her türlü arkasındayım.
  • muhtemelen yurt dışından yazıyor ama haberi olsun babası fetullah hakkındaki suç unsuru taşıyan tanımlarından dolayı kendisini egm'ye ihbar ettim.

ayrıca bu kıymığın yazarlığının halen sonlandırılmaması suça yardım ve yataklık değil de nedir merak ediyorum.

ekşi sözlük yönetimi sizler nasıl bir ahlaksızlıksınız ?
  • entry'lerinde götünden islamın altıncı şartını uyduran fetö iti. kendi ve kendi gibileri için de islamın 5 şartından önce kayıtsız şartsız yerine getirdikleri ritüel ise fetö elebaşı piçinin terli atletini, kirli donunu koklamak olsa gerek. demek ki bu koku hepsinin beyin hücrelerini bir bir yok etti. yoksa böyle bir kafanın hiçbir açıklaması olamaz.
  • terörist fetö'yü öven bariz maklubeci yazar. alın bunu alın!
  • fetöcüdür.
  • badem bıyıklı fetocu yazar.
  • neden ucurulmadigini anlamadigim terorist. herkesin soz hakki, ifade hurriyeti olmali eyvallah da kurtulus savasinda dahi meclis bombalanmadi. bu haysiyetsizin aga babalari bombalamadi mi meclisimizi? teroriste de soz hakki verilmesin kimse kusura bakmasin.
  • üşenmedim bütün entrylerini okudum,bu zat-ı zina-ül veled zamanında ya bu bok kanallarda bir yerde çalışmış.(örn:stv) ve halen terörizmi savunan bir beyinsizdir...
  • #76364512 fetö bağımlısı kadın yazar.
hesabın var mı? giriş yap