• 90 lı yılları hatırlatan, çizgi film formatında, oynanışı basit, esprisi - konusu (yönettiğimiz woody bir tv kanalı ile anlaşır. komşusunun evine girerek yapacağı şakalar, kuracağı tuzaklar ile kurbanını kızdıracaktır. komşu amca ne kadar kızarsa, woody'nin programı o kadar rating alacaktır) muzip, komik ve eğlenceli pc oyunu. tam 8 - 10 yaş grubu beklenmedik küçük konukları oyalayacak türden bir yapım, sistem gereksinimleri ise çok düşük, yeryüzündeki her pc'de çalışır. birçok oyunsever devamını beklemekte şimdiden.
  • komşu amcanın kendini sanata verdiği bölümünde heykelinin kırılmasını sağlamak ve her önünden geçişinde ağlamasını görmenin insanın içinde bir hüzün dalgası yarattığı ama genel olarak acayip eğlenceli, şipşirin grafikli amelie'yi de anımsatan komik oyun..
  • komşularına kıl olup da hiç birşey yapamayanlar için super bir oyun,en azından bu oyunda yeteri kadar pislik yapıp stres atilabilir.ayrica bana neverhoodu anımsatan** manyak güzel oyun...
  • küçükken oynadığım en güzel oyun
  • sitcom tadinda eglenceli oyun. yalniz bolum gecmek yerine istenen bolum oynanabildiginden insanin azmi kirilabiliyor. ya da en azindan bana oyle oluyor.
  • iki oyununu da bitirdiğim, bölüm geçtikçe insanın zekasını zorlayan oyun. hem zeki olacaksınız, hem ingilizceniz iyi olacak hem de zamanlamanız. bir de her bölümde % 100 yapmaya çalışırsınız. ikinci oyunda bunu yapmak kolaydır ama birinci oyunda ileriki bölümlerde en fazla % 97 yapabilirsiniz.
  • bir zamanlar alt katımda oturan pitbull'lu aile. evin babası sabahın 3'ünde üzerinde hışırdayan eşortman, gözünde taşlı güneş gözlüğüyle hayvanı tasmasız gezdirirdi.
  • gerçek dünyada kızımın benim üzerimde oynadığı oyun. bugün önce susadı, suluk getirdim yere döktü, onu silmek için peçete almaya gittim. suya oturmuş üstüne çıkarttım, giysi almaya giderken bu sefer masanın üstüne çıkmış. 2. bölümde kaka yapmış, altını çıkardım elini değmeden temizledim. bezi bağlayamadan kaçtı gitti köşeye işedi bir de gitmiş üstüne oturmuş. diğer bölümleri bildiririm.
  • (bkz: nostalji)

yıl kaç olursa olsun her indirilip oynandığında aynı keyfi verebilen oyun.grafiklerin animasyonumsu hali,basic arayüzü ve hınzır gülüşlü ana karakterle her daim gülümsetir.
  • hala android için beklenen türündeki en süper oyundur. windows versiyonunun 150mb civarı boyutta olduğu düşünülürse geç bile kalınmıştır.
hesabın var mı? giriş yap