• geçen yıl * yine sansür içerikli bir program yapmış disko kralı uzantısı. söz konusu programa emrehan halıcı telefonla katılmış, efendi efendi konuşmuştu.

yarınkine ssg dışında kim konuk olur bilmiyorum da, emrehan halıcı en azından tekrar telefon görüşmesiyle programa katılsın, o günden bu güne ne değişti, ne değişmedi, kim ne yaptı, bunlara biraz değinsin, kendi kendimize eğlenelim istiyorum.

yetkililere selam ederim.
  • 8 mayıs 2011 tarihinde internet sansürü nü konu edecek ve ssg nin konuk olacağı program. muhtemel ki, program esnasında bu başlıkta yazılan yazılar program boyunca oldukça önemsenecektir.
  • ssg kırmızı oduncu gömleğiyle katılacaktır.*
  • zirve eşliğinde stüdyodan izlesek dadından yenmez.

edit: tamam seyircisiz. ama tüm seyirciler sözlükçü olsa felan.. itü inci ulu ihl... ıdı vıdı.. hıı?
  • internetten başka hiç bişey kullanmadığımdan bu programın hangi kanalda, saat kaçta yayınlandığını dahi bilmiyorum. anketinde öyle bi şık yoktu ama olsun. kaçta nerde?
    düdüt: oha entry girdim 1 dakika sonra lkd mail attı.

--- spoiler ---

linux kullanıcıları derneği onursal başkanı mustafa akgül; son
    günlerde gündemi meşgul eden internet sansürü hakkında konuşmak üzere
    muhabbet kralı programına katılacaktır.

okan bayülgen'in sunduğu muhabbet kralı bu gece 00:30'da kanal d'de...

http://www.kanald.com.tr/muhabbetkrali

--- spoiler ---
  • bu gece sözlükçülere ayrılmış bir program olacak. sanırım nihat doğan'ın dayak yediği survivor bölümü ile çakışacak olmasından dolayı izleyiciler 2 büyük gruba bölünecek, survivor'cular ve ssg'ciler diye... çok talihsiziz bir durum. gönül isterdi ki sadece muhabbet kralı olsun bu gece ve ratingler bölünmesin, ssg ününe ün katsın, ama her şey istenildiği gibi yürümüyor. bu arada survivordan sonra ssg'yi izlesek çok şey kaçırmış olur muyuz? (bkz: ssg'yi izlemek)
  • haftanın ilk iş günü sabahın köründe e ya da okula gitmek zorunda olan insanları da düşünerek herkesin rahatça izleyebileceği erken bir saatte yayına girecek olan ve bu gece internet yasaklarının konuşulacağı ama yayın saatinden dolayı insanların uzun süre izleyemeyeceği, hatta bir çok insanın haberdar bile olamayacağı program. kendimiz konuşuruz, kendimiz dinleriz artık...
  • ssg'nin feryadimizi duyup gomlegini degistirerek arz-i endam ettigi programdir.
    izliyoruz simdi..
  • umarım, sansürün tartışılacağı bu programda okan bayülgen, konukların sözlerini bölecek, konuyu başka yerlere çekecek ve ciddiyeti azaltacak şeyler yapmaz.
  • an itibariyle maskeli bir konuğun gözüktüğü programdır. merak uyandırmıştır.
hesabın var mı? giriş yap