• dünya üzerindeki talk show yapacak son kişi olabilir. üniversite kantininde masaya otursa muhabbetin içine edecek adama talk show sunduruyorlar...
  • az once hava durumunu sunuyordu ve "bursa 14 derece, puslu, noluyoo yea, kurtlar vadisi pusu orda mi cekiliyo yohsa?" dedi. ya gercekten mi? bu espriyi yaptigin programdan para veriyorlar oyle mi? hani ortaokulda falan surekli espri yapan bi ergen vardi, sonrasinda kizlarin tamami "uuuuuuff!!" derdi ya, iste mesut yar o cocuk, her lafindan sonra dayanamayip televizyona dogru sesleniyorum, "gercekten sana para veriyorlar mi?"
  • bir şeyi bağırarak anlattığı zaman, iyi espri yaptığına inanan adam. tıpkı süheyl uygur'un daha renkli giyindiğinde kendini daha komik sanması gibi. her ikisinden de daha iyi espri yapabilen resmi gazeteler gördüm.
  • cnntürk yetkililerine çağrımdır: bu adamın yaptığı programı holosko + bir miktar para karşılığı çok daha iyi yerlere getirebilirim.
  • ''samandağ biberiyle zayıfladım'' diye diye aklımızı çeldi, ulen dedik ''ya tutarsa!'' gittik aldık ailecek başladık yemeğe fakat hiçbirimiz tuvaletten yarım saatten önce çıkamıyoruz, bi popomuza buz koymadığımız kaldı anasını satayım. bi hafta dayandık bi daha da ağzımıza sürmedik o biberleri. sayın yar 40 kilo verene kadar hergün 3-5 tane yemiş! dolayısıyla kendisine buradan ''maşallah sizde ne popo varmış'' demek istiyorum. takdir ettim hatta hayran kaldım!!
  • cnntürk yetkililerine çağrımdır: bu adamın yaptığı programı program başı üstüne 1 lira vererek otuz kat daha güzel yapabilirim. arayın görüşelim.

edit: şakam varsa en adi şerefsizim... onun için fiyat kırdım, 1tl bütçesini bile ayırdım. 5tl demedim bak çünkü sarsar. haftada 4 günden ayda 16 program çarp 5le ayda 80tl sarsar beni...
  • mutlu sevgili.
  • an itibariyle bok edilemiyecek bi programı bile berbat hale getiren televizyoncu. hayır arkadaş anlamıyorum ben, programda sosyal medyadan gelen soruları soruyosun, twitter kullanıcısısın, yani ister istemez leyla ile mecnunun ne kadar beğenildiğini, ses getirdiğini bilen adamsın ve bunun reytingini yemek istiyorsun ama hiç hazırlanmadan programa çıkıyorsun. tek yaptığın diziden repliklerle espri yapmak ki sen yapınca o da olmuyor. bırak kendi aralarında konuşsun ekip bizim de keyfimiz yerine gelsin. sinirden kendimi kesicem az kaldı.
  • komik olduğunu düşünüyor, düşünmesin.
  • boş. bomboş.
hesabın var mı? giriş yap