• şu dünya üzerinde en sevdiğim futbolcudur. eğer bir gün bir futbolcunun formasını alırsam onunki olacaktır.
    bu coğrafyaya beyin cimnastiği yaptırtan, içimize işleyen ikiyüzlü tavırları meydana döken adam. e lazımdı.
  • golü atınca, buruk bir sevinç eşliğinde "atacaksan sen at" dedim. sonra efkarlı bir şekilde başımı eğdim. bari birimiz mutlu olalım, o da sen ol dedim. çok faşizanca evet. bir nevi teselli, bir nevi züğürt. aman işte neyse ondan bir nevi.
  • klas futbolcu... alman milli takimini secerek kendi icin en dogrusunu, en iyisini yaptigini kac defa göstermistir... yaptigi hainlik falan degildir, sadece bir secimdir.. ve dogru secimi yapmistir...
  • milli takim secimiyle bozdugu ezberin turkiye'ye katkisi atacagi uc bes golden daha fazladir. sadece gol veya asist gibi gozumuzle goremiyoruz. dogrudan zihin gelisimine bir katki cunku.
  • attigi gol'e ben kendinden daha cok sevindim, oyle bir adam iste. hem tum stad yuhalasin seni kendi sahanda, hemde golu atinca hic sevinme. helal olsun.

turk milli takimini secmis olsaydin, ya kadroya alinmazdin ya da sakat sakat cagrilirdin. iyi yaptin be adam.
  • bence sergio canales'ten daha iyi bir futbolcudur. böyle devam ederse kaka dönünce bile formayı bırakmaz. yalnız biraz ağırlık, kuvvet çalışmalı ki yanında o işi en iyi bilen c.ronaldo var. ondan bu konuda birşeyler kapmalı.
  • işin garibi onu ıslıklayanlar, onu milli takımımıza kazandıramayanların götünü yalayan dalkavuk zevat ile büyük bir kesişim kümesi oluşturuyor.
  • ben bu adamın attığı gole içimde barındırdığım az buçuk milliyetçi duygularla sevindim lan. hmm yanlış oldu sanırım. vatansız mı oluyorum şimdi? heimatlos diyelim. net olsun.
  • hala nuri'yi eleştiren bilgiçleri gördükçe içtenlikle söyleyemesem de seçiminde son derece haklı olduğunu düşündüğüm iyi futbolcu.

(bkz: sergen yalçın)

(bkz: rıdvan dilmen)
  • adam çatır çatır oynuyor, çatır çatır oynamaya da devam edecek. türk'müş alman'mış bunları tartışalım biz hala. dünya futbolu için gelecekte sesini daha da çok duyuracak bir futbolcudur mesut özil.*
hesabın var mı? giriş yap