• haftalardır bir umut belki kalır diye beklediğimiz fink'in biletini eline verendir.
  • fink' e üzülmüştüm ama gelmesiyle beni o mevkide sevindiren adam oldu. robinho' da gelirse sokağa çıkıp şener şen gibi koşarak bağıracam.
  • ibrahim üzülmez'e partner olarak alınmıştır heralde.

(bkz: robinson crusoe ve cuma)
  • micheal fink'in yerine alınan yabancı kontenjanını doldurmayacak akıllı transfer
  • müthiş futbolcudur. galatasaray'ın özellikle ortasahası ağlarken, elimiz kolumuz sallayarak almamız ilginç olmuştur.

rotasyon olarak alındıysa çok faydalı olur ama banko oynayacaksa işimiz var.

necip var bu kadroda ve sık sık oynamayı hakediyor.

ayrıca başka bir istatistik vermek gerekirse, 33 yaşındaki aurelio'nun gelişiyle dedeler tadını yakalamaya başladık.

delinho, rüştü, guti, aurelio, ernst, yusuf.

açmayın beyler dedeler !
  • uğur inceman'ın yerine alındığını tahmin ettiğim oyuncu. rotasyon içinde avrupa ligi - spor toto liginde ernst - necip - aurelio dönüşümlü olarak oynayacaktır.

beşiktaşlılara not: lütfen aurelio'ya tepki vermeyelim. beşiktaş forması giyecekse, koşulsuz destek verilmelidir, her kim olursa olsun.
  • giden yabancı fink yerine gelen türk'tür. böylece pek alternatifli olmayan ernst-necip-guti bölgesine joker bir eleman olarak gelmiştir.

kendisi gelmezden önce yukardaki 3'lünün alternatif oyuncusu delgado olmaya çalışıyordu, neticesini ibb maçında gördük.

editoviç: ha dersen ki, fink mi oyrelyo mu.. düşünmeden fink derim.. daha iyi olduğu için değil.. rasyonel olduğum için değil.. öyle hissettiğim için.
  • 3 sene evvel fener'den giderken bir beşiktaş'lı olarak zil takıp oynadığım adamdı. o zaman bana göre dünyanın en iyi 7-8 ön liberosundan biriydi. 3 senedir milli takımlar dışında hiç izlemedim, milli takımlarda da performansına çok dikkat etmedim ama bu transfer beni fazlasıyla mutlu etti. göbekte defansif şuan 3 adamımız oldu ernst-necip-aurelio. üçüde oyunu ileri geri gayet iyi oynayabilen adamlar ve bu türkiye liginde başka hiçbir takımda yok. umarım aurelio 3 sene evvelinin yarısı kadar oynayabilir, heleki o zamanki gibi oynayabilecek durumdaysa beşiktaş tutulmaz.
  • (bkz: #19959214)
  • aurelio-emana:

a- gel lan var mısın türkiye'ye gidelim?
    e- nereye? n'apıcaz lan türkiye'de?
    a- gideriz lan orda bissürü kulüp var hepsi tanıdık, gel lan valla açılırsın bak burda yeşil yeşil ot gibi..
    e- iyi hacım gidelim o zaman, nereye gidicez?
    a- gel sen ya ayarlarız bişeyler, beşiktaş var cimbom var..
    e- ya bizi istemezlerse?
    a- manyak mısın lan nokta atışı olcaz yürü..
    e- iyi madem.
hesabın var mı? giriş yap