• --- spoiler ---

108 nolu eleman daniel gonzales guiza'dir efendim.

jack cami parcalamasaydi 108 derecede guiza'nin kacirdigi golleri izleyecektik. nihayetinde bu adamin gol atamamasinin ada ile alakali oldugunu kavrayacaktik.

(bkz: aptal jack)

--- spoiler ---
  • ulan madem herkes 6.sezonda adaya geri dönüyor, faraday neden dönmeyecekmiş ? nasıl olsa daha 14 bölüm var onu da sokuşturun bi yerlere, özledim yav.
  • hakkında teori üretilirken ufak da olsa bi dayanak görünce seviniyorum artık.

(bkz: nah şuraya yazıyorum)
    (bkz: gözünden anlarım)
    (bkz: gibi geliyo bana)
  • daha 6. sezonunun 6. bölümünü yayınlamadan, 6. sezonunun 7. bölümüne ait bir sneek peak yayınlamış dizi.
  • eğer aday denilen nane yeni jacoblıksa ilk jacob robinson crusoe'dur arkadaş. herif o yalnızlık içinde kişilik bölünmesi geçirip cuma'yı yarattıktan sonra böyle bir ada da yaratır!

spoiler

şu 42 kwon hadisesinde aslında her ikisi birden kwon olabilir. sonuçta jacob ikisini birden ellemişti. yani biri bile ölse 42 kwon çizilebilir.

sawyer'ım yapacak yapacağını, görürsünüz siz. flocke'ı o sarhoş aliyle bir görüşte tanıyan sawyer yamuk yapmaz kimseye. doğru yolu bulur. çünkü flocke mı iyi yoksa jacob mı belli değil. richard boşuna debelenmedi o kadar, onun değerini biliyor.

kate hakkın rahmetine claire'in elinden kavuşacak gibime geliyor. ama bu dizide de sonuçta aşk imgesi dibine kadar kullanılıyor. bir bakarsınız, charlie'ye olan sevgisi claire'i geri döndürmüş olur. aşkın gücü her şeye yeter teması falan.
  • --- `lost 6x07 önümüzdeki bölüm diil ondan sonraki spoiler ` ---

sneak peek' te gördüğümüz üzere ve de ben linus'in dediği üzere sayid jarrah dogen'i öldürmüştür... benjamin de delicesine bişeyden/biyerden kaçmaktadır...

--- `lost 6x07 önümüzdeki bölüm diil ondan sonraki spoiler` ---
  • --- s06e06 spoiler ---
    koskoca sayid artık uncle sayid. yazık oldu yiğidime. yeğenlerine nasıl da sevgi dolu bakışlar atıyordu. sabilere bumerang hediye edip analarına yanaşma amacında ama köftehor.
    --- s06e06 spoiler ---
  • --- s06e06 spoiler ---

insanın içinde iyilikle kötülüğün sürekli birlikteliği üzerine kurulu bir bölüm.olayların odağında şimdilik sayid arkadaş var. hançeri lock eskisine gömmesine rağme ölmedi efendim.
    ilerleyen dakikalarda lock ve sayid arasındaki o aşk dolu bakışlar gözlerden kaçmamıştır. ayıp ulen sayid. karizman gitti, messenger oldun ortama.
    --- s06e06 spoiler ---
  • --- s06e06 spoiler ---

öncesinde tapınağa giden gizli yoldan açılan kapının bar kapısına döndüğü görülmüştür. giren çıkan belli değil. hugo, jack, claire, kate yalama yaptılar kapıyı. dogen ve sayid arasındaki matriksvari kapışma tabii ki çekik göz lehine sonuçlandı. dogen'in locke'u sayid aracılığıyla hançe darbeleriyle ber taraf etme çabaları ise başarısız kaldı. sayid eski yavuklusuna " i dont deserve you " derken gözlerim yaşardı ulan.

--- s06e06 spoiler ---
  • --- s06e06 spoiler ---
    dogen'in sayid tarafından boğularak öldürülmeden önceki acıklı sözleri içime oturdu. her şeyi oğlu için yapan, oğlunun tekrar dirilmesi için jacob tarafından umut aşılanarak adaya sürüklenen dogen'in sonu böyle olmamalıydı.
    öte yandan karanlık klan locke önderliğinde membership kontenjanını arttırmaya başladı. bölümün sonlarında locke'un kate'in hala yaşıyor olduğunu görürken ki memnuniyetsizliği gözlerden kaçmadı. ertesinde bebe sevgisine muhtaç, kin dolu claire'i üstüne salacak sanırım.

ulan hugo nerelerdesin? black smoke amına koydu ortalığın. jacob ile iletişime geç. bu kötülüğe karşılık vermeniz lazım.
    --- s06e06 spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap