294 entry daha
  • yeni yeni birbirini tanıma tatlı tatlı flört etme dönemi. ya da uzun süredir yaşamadığım için güzel geliyo
  • habersizce gülümseyerek başka birinin sizi hayranlıkla karışık izlediğini farkettiğiniz an.
  • bence direkt artık iki tarafın da kesin olarak sevgili olduğu an. onun öncesinde her an ghosting olabiliyor. hatta bir daha bana yürüyen olursa çıkma teklifi etmesini isteyeceğim ki net olsun ilişki. her şeyin net olduğu an ilişkinin en güzel evresidir.
  • bana göre kesinlikle flört/sevgililik yani evlilikten önceki evre.

eşimin uykusu cok hafiftir, her an ufak bir sese uyanabilir. evlenmeden önce uyandıracagım diye sagımdan soluma dönmekten kaçınırdım. zaman içinde kasıtlı olarak hareket edip uyandırmaya başladım. “hazır uyanmışken hadi kalk bana da bi su getir” evresindeyim.

aynı şekilde o da negatif anlamda çok değişti. buraya örnekleri yazsam cok uzun olur. o nedenle yazmıyorum.
  • hedefe ulaştığım an sonrası çokta nanay
  • bittigi an
  • soğuk 2 bira içildikten sonra üstüne de kokoreç yenmeye başlandığı an bunlardan birini belirtir.
  • her şeyin 'ilk'i en güzeli. ilk bakışma, ilk mesajlaşma, ilk tanışılan, ilk sohbet edilen an'lar.
  • erkekler için, ilişkinin baştan sona tüm sürecini ele aldığımızda, çan eğrisinin zirveye ulaşmadan hemen önceki evresi olan "yükseliş" sürecidir.

heyecan hala yüksektir, yatakta hala keşfedilmemiş yerler vardır; buluşmalar hala date kıvamında geçiyordur. kadın, erkeğin hayalindeki "soyumu devam ettirebileceğim kadın" imgesine hizmet etmeye devam ediyordur. zaten erkekler bu evrede yaydıkları enerjiyle kadınları "ciddi" bir ilişkiye ikna ederler. incedirler, anlayışlıdırlar. yatakta canavar, yatak dışında da her türlü nazı çeken "muhteşem varlık" görünümünü verirler. sonrasında büründükleri hali bilmeyenler için spoiler alert! *

--- spoiler ---

şaka şaka. yani evet, erkekleri böyle kurgulamış evrim, bizim bi suçumuz yok.

--- spoiler ---
  • cicim ayları bitmeye yakın kaçtığın, uzaklaştığın o evre var ya en güzeli o işte.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap