• 23:59'da 31 çekmeye başlamak. attırık anını gerisayıma denk getirmek. bir yıl boyunca kasılarak, sarsılarak, hoş ve mayhoş yaşamayı hayal etmek.
  • star wars serisini ya da cirque du soleil dvd'lerini sıradan izlemek. bir bara ya da restorana gidip "elleri göreyim elleri!.." diye ikide bir çığırıp "şarkı bağıran" solistler ve "aman ne kadar güzel eğleniyoruz bak!.." tadında şapkalar takmış adamlarla kadınlarla birlikte hoplayıp zıplamaktansa, bunları yapmak daha iyi görünüyor gözüme. yıllar önce her tv'de aynı yılbaşı programlarından sıkılmış ve trt 2'de cirque du soleil'in ilk gösterilerine denk gelmiştik. o yıl gerçekten iyi başlamıştı böylece. yine aynı formülden gitmeli.
  • (bkz: osbir)
  • kendinden iğrenmek.
  • halısaha maçı yapmak
    2009'da devre 2010'da biter
  • koç-sabancı-bahçeşehir über elit tiki tayfasının özel davetli partilerinde iyice bir boşalmayı planlıyorum. rumuzumu belirtmiyim ama ayıp. yine de işte o kafasıdna bandana ve bir adet kuş tüyü barındıran kişiye gelin. tavsiye ederim.
  • evinde bir şişe şarabının yanında sigarasını, purosunu pofur pofur tüttürerek yayılmak, loser olmak, ama zatürree olmamak.
    ayrıca, geronimo'ya selam etmek...
  • cingeneyiz.org'un radyo yayınını açıp rakı içmek, sonra kafayı bulunca boy aynasına karşı oynamak; içten içe "kendimle ne senkronize oynuyorum." diye sevinmek. geçen yılbaşı böyle oldu en azından, şimdilik programda bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum.

(bkz: #14830536) entry bile girmişim, aynı entry'i bu sene de girmemek için bir sebep görmüyorum.
  • betonarme projesiyle uğraşmak da bu güzel planlardan biri sayılabilir.
  • saat 11 de acil servise gidip doktor çalışmak. akabinde yılbaşına doktorla beraber girip, bütün sene aynı boku yemek. loser'ın kralıyım lan ben.
hesabın var mı? giriş yap