• yeteneğine laf yok ama ismi ile akıllara doğu alman milli takımını getiriyor. rainer ernst, ulf kirsten falan ne güzel adamlardı di mi azizim.
  • metal dünyasının muhasebecisi olabilecek kapasitedeki davulcu.
  • kendisinin 27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri'nde verdiği "yakında görüşeceğiz" sözünün üzerinden 1 (yazıyla bir) yıldan fazla zaman geçmiştir. kendileri ortalıkta ve ufukta görünmemektedirler. ulan albüm de çıktı, nerdesin amına koduğum?
  • bu yavusak her konser sonunda yok 1 sene sonra yine gorusucez, yok yakinda yine gelicez diye soz verir ama para veren cikmayinca gelmez tabi. 99 konserinde de benzer biseyler dediydi 9 sene sonra geldiler. resmi metallica kayitlarinda bile var bu olay: s&m'in sonunda "same time next year " diyor ama oyle bi konser olmadi tabi bahsi gecen next yearda. yalanci ipne.
  • lars ulrich evreninde geçen 1 yıl, bulunduğumuz evrende 6 ila 9 yıla tekabül eder.***
    her konserin sonunda "yakında görüşürüz" derken yalan söylemiyor.

ha, manyak mı? manyak.
  • bu arkadaş hemen hemen her konserin sonunda yavşak aksanıyla "same time next year?" geyiği yapar.

1999 konserinde de yapmıştı, yeniden gelmeleri yaklaşık 9 sene olmuştu. ciddiye almayın bu çocuğu, he deyin geçin.

2007'de iki gün üst üste çıktıkları wembleydeki ilk konserde bu muhabbeti yapmamış olabilir ama bak ondan emin değilim.
  • metallica'yı bir sene içerisinde iki defa türkiye'ye getirerek bizleri şaşırtmasını bekliyorum. yaparsın lars sen bu işi, aslansın. yürü be.
  • dyers eve hariç bütün şarkıların hakkını vererek çalan kel danimarkalı. dyers eve'de zaten insan dışı bir performans olduğu için kimse ayıplamıyor kendisini.

ha çalamaz mı ? çalar, ama tempo kaçırabilir, double bass kısımlarında tekleyebilir. guitar hero değil bu amına koyim, lars sıçınca herkes sıçar. adam risk almıyor o yüzden.

fena da çalmıyor hani: http://www.youtube.com/watch?v=xq-je0-olp4

edit: double bass çalamıyor diye mesaj atanlar için: fuel ve creeping death aynı konserden.

o değil de, link olayını çok sevdim lan.

edit2: hakkında bu kadar entry girilince ölmedi merak etmeyin.
  • işi bilip de kendisine "iyi bateristtir" diyen bir tane müzisyene rastlamadım.
  • mike portnoy 'un* bir çok röportajında kendisi için mevzuyu boşlamadan iyi davulcuydu dediği insan.
hesabın var mı? giriş yap