• bu işlemi yapan o kadar kahpe insanlar vardır ki sinirimden ağladım bu yaşımda. ben ne diyeceğimi bilemiyorum, bu hayvanlara böyle işkence çektirenlere, gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. bacakları kesilen bu hayvanı izlemek, gece vakti insanda nasıl moral çöküntüleri yaratıyor, anlatamam.

izleyeceğiniz video kanlıdır, vahşicedir, kahpecedir, acımasızcadır. o nedenle bu sahneleri görmek istemeyenleri şimdiden uyarıyorum: "izlemeyin"

yine de veriyorum videonun linkini. bu sahnelere dayanabilecek olanlar, göz yaşlarına hakim olabilecekler izlesin de görsünler ne insanlar var bu ülkede. bir de "din" adına yapmıyorlar mı bu işi; bayrammış...

http://www.facebook.com/…ideo.php?v=105925772754285
  • ağlarına zarar verdiği için bir yunus balığını canlı canlı satırla doğrayan balıkçıyı, tarlalarına zarar verdiği gerekçesiyle bir ırmakta sıkıştırdıkları yavru ayıyı kafasına odunla vura vura öldüren insanları da izleyince, vahşetin sadece kurbanla sınırlı kalmadığını görüyoruz.
    tüm kâinatın insanoğlu için yaratıldığını düşünen böylesine kazma insanlar olduğu sürece, bu vahşetin önüne geçmek mümkün değildir.
    insan olmanın kibiri ve götten uydurulmuş dinsel ritüeller yok olmadıkça, bu insan görünümleri canlılar ne kadar eğitilirse eğitilsin, sonuç asla değişmeyecektir.
  • üslubumdan ödün vermeden söylüyorum bunu yapan yanlış yapmıştır.

üslubumdan ödün vererek söylüyorum, bunu yapan orospu çocuğunun flama tutanıdır.
  • bunu yapacak adamin nasil dunyaya geldiginin izahati videosunun altindaki "aynisini bu adama yapacaksin" yorumlarindan cikarilabilir.
  • sevaba gireceğini zanneden bir orospu çocuğunun yaptığı vahşet. bir de soruyorlar ''niye nickin cumshot?'' diye. bunlara cumshot işte bunlara.
  • salona girdiğimde haberler açık annemler izliyordu dikkatle, ne olmuş dedim, adam hayvanın arka bacaklarını kesti dedi.
    o an ayakta bacaklarımın titrediğini hissettim, inanılmaz bir mide bulantısıyla ayakta duramayacakmışım gibi geldi. değiştirin şu kanalı dedim.

işte bu anlarda ben çok utanıyorum böyle bir ülkede, bu insan diye geçinen hayvan bile olamayacak yaratıklarla yaşadığım için. öyle bir his ki, o anda o yaratık karşımda olsa hiçbir şeyi düşünmeden onun bacaklarını kesebilirim ben. kendimi bile tanımam yok ederim hepsini.
  • bunu yapan her seyi yapar.

cocugunu da keser, babasını da keser.

kendi kızına da tecavuz eder.

niye mi? cünkü vicdan yok, ayar yok, o an ne yaptıgını bilme yetenegi yok.

bir arada yasadıgımız 2 ayaklarılar arasında gercekten öküzlerin oldugunu unutmayın ve dikkatli olun. her an başımıza hersey gelebilir. yapacak bir şey yok. bu oküzler her yerde...
  • tek kelimeyle şerefsizliktir. lanet olsun böyle insanlığa da... dilerim ki, bu hayvana bunu yapan şerefsiz kanser olsun, en büyük acıları çekerek gebersin.
  • trt haberlerinde ''korkunç bir provakasyon'' olarak nitelenen olay. şaka değil aynen böyle duyurdular haberi. provakasyonmuş. ayrıca söz konusu kasap başka suçlardan da hüküm giymiş, aranıyormuş vs.

iyi güzel, adamın geçmişini de araştırmışsınız da, olayın provakasyon olduğu sonucuna nasıl vardınız be hey trt haber merkezi çalışanları.

başı kıçı haber bülteni sunuyorsunuz. bir olaya da tarafsız yaklaşın arkadaş. neyin peşindesiniz anlamadım ki.
  • (bkz: orospu cocugu)
hesabın var mı? giriş yap