• ne para, ne pul, ne ihtişam.

ilgidir ilgi.
    bu kadar basit.
  • treat her like a queen, fuck her like a slut
  • - lütfücüm, her şeyi yapabiliyorum lakin gözlerimden ateş çıkaramıyorum.
  • kadınları mutlu etmeya çalışmayın; tek bir kadına yönelin. hayat çok kısa.
  • bol hediye alın. kendisini değerli hissetttirin.

tutarlı olun. yapamayacağınız sözler vermeyin. ya da verdiğiniz sözleri tutun.

ara sıra "höt" deyin. ağırlığınızı hissettirin. ancak bir şarkıda da ağlayabilin.

kıskandığınızı gösterin. abartmadan, ince.

saçlarını, makyajını, kilolarını hep övün. kadınlar kendilerini güzel görmemeye meyilli.

sizi değiştirmeye çalışacaktır. yumuşayın, ama değişmeyin. değiştiğiniz zaman, uğraşını elinden almış oldunuz demektir.

ve,

asla güçsüz düşmeyin. ya da görünmeyin. hep güçlü olun.
  • aslında göründüğü kadar güçlü olmadığını bilin ve ona göre davranın yeter. günümüzde kadınlar da erkeklerin muhatap olduğu birçok sorunla karşı karşıya. eskiden kadınlar evde çoluk çocuğuna bakar ve eşinin getirdiği parayla evi idare etmeye çalışırdı. bu da kolay bir şey değil lakin şu an çok daha zor bir hayat içinde kadınlar. ve bence fizyoloji ve psikolojileri buna çok uyumlu değil. öyle olmaya çalışsalar da zorlanıyorlar. o çok alımlı, akıllı, her işini halleden , güçlü !!! kadınlar var ya. hani birçoğunuzun hayran olduğu, bir tane bulsam hemen evlenirim dediğiniz. işte o kadının içinde aslında küçük bir kız çocuğu var. ister ki saçı okşansın. ister ki sırtını dayayacağı bir erkek olsun yanında.
    -sen düşünme , sıkma canını, bana bırak , ben hallederim !
    -ben seni evden alırım/ eve bırakırım.
    -sen yokken arabanı yıkattım, mis gibi oldu.
    -sen yorulma ben taşırım.
    -park yeri yok diye arabanı uzakta bırakmışsın, ben yer boşalınca alıp geldim.
    -buzdolabına baktım bir şey yok yemeklik, pazara gittim aldım bir şeyler
    -tüm giysilerim her zaman tertemiz, ütülü, teşekkür ederim.
    -yorulmana rağmen her akşam yemek yapıyorsun, eline sağlık.
    ..................vs
    mesela bu cümleleri kurun arada. çok basit aslında. yüklenmeye çalıştığı yükleri biraz alın sırtından. gücünün üzerinde sarfettiği eforu kanıksamayın. teşekkür edin . yaptığın güzelliklerin farkındayım mesajı verin ona.
    kadına kadın gibi, hakettiği gibi narin davranmıyorsanız alın o kredi kartlarınızı kıçınıza sokun afedersiniz. sizin bu zihniyetiniz yüzünden varlık içinde yokluk çeken , maddi varlık içinde duygusal açlık çeken mutsuz kadınlar dolu.
  • merak ediyorum da, bu başlığa bizi mutlu etmek için x yapın y yapmayın diye döşenen kadınlar nasıl göründüklerinin farkında mı?

güzel kardeşim, birbirinin yakın varlığı ile mutlu oluyor olmalı çiftler zaten. öte yandan ilişkide insanlar partnerlerini mutlu etmek isterler de bu konuda alenen bana x yap ki mutlu olayım aman ha y yapma dediğinde ve bunu özellikle erkeklere has bir görev olarak gördüğünü belli edecek laflar ettiğinde ne kadar itici olduğunun farkında değil misin?

değilsin.
  • sevmek. sadece sevmek evet, zira kadının benzini sevilmek ya, bak herkes sevilmekten hoşlanır evet ama kadınlar sevildiğini hissettiği anda madden ve manen uçuşa geçiyor adeta. misal bi kadının moralimi bozuk, karnı mı ağrıyor, git iki güzel söz söyle, iki saçını okşa, en kral ağrı kesiciden daha etkili olur.

gerçekten sevildiğini hisseden bir kadın sadece kendi değil, çevresindeki herkesi de mutlu edebilecek bir enerjiyle dolar.
  • alkol, çapkınlık, öfke, kıskançlık gibi başka yolları da vardır mutlaka ama ben kendi bildiğimi anlatayım:

maç akşamları televizyonun karşısına geç, maç öncesi yorumları izle. sonra bir bira aç, maçı izle. sofraya çağırırsa aç değilim de. reklam arasında bir koşu mutfaktan bir paket cips al, devam et. televizyonun sesini iyice aç, ama "fener/cimbom/kartal gol gol gol" tezahüratlarının içeri odada çınlamasına engel olacak kadar değil. maç bitince takımın yenilmişse suratın beş karış olsun. kazanmışsa gidip heyt be de, -o sırada bulaşık yıkıyor olacaktır- sarıl, öp. sonra geri dön, kanal kanal maç yorumlarını izle. maç olmayan günler psp'yi aç, bira ve cipsi de unutma. çok sıkıldım, gidip biraz gezelim, dışarı çıkalım derse duruma göre ama hava çok soğuk/sıcak/yağışlı de. sinemaya gidelim derse, yorumları okudum, o film iyi değilmiş de. olmadı paramız yok de. hiç ikna edemezsen arkadaşlarla kalabalık bir buluşma ayarla, erkekler aranızda maç muhabbeti yaparken kızlar da kendi aralarında takılsınlar. üstüne önemli yıldönümlerinde telefon et, <en yakın ve gıcık olduğu arkadaşın>ın aradığını, akşam onunla buluşacağını söyle.

peki mutluluk? diyeceksiniz, biraz sabır: ben iki yıl bu anlattıklarımı harfiyen uyguladım. sekiz ay önce beni terketti. sonra yolda bir iki kere karşılaştık, iyiyim dedi. ortak arkadaşlardan duyuyorum, birisiyle tanışmış, yaşı bizden büyükmüş ama çok iyi bir adammış, sözlenmişler, gelecek bahar evleneceklermiş. çok mutluymuş.
  • eğer sevmezse ne yaparsan yap mutlu edemezsin. kalbinde değilsen boşuna kendini yorma. kendinden düşün. aşık olduğun kız için ne kadar saçma şeyler yaparsın. ama hoşlanmadığın bir kız ise, senin için ne yaparsa yapsın mutlu olmazsın.
hesabın var mı? giriş yap