• komutan -> nasilsin asker???
    kaan -> coook saoluuun
  • "şimdi çıkmış geçenlerde birisi, elinde de gitar, biliyorsunuz bunlar gitar çalar, bağlama nedir bilmezler, ağzında da mızıka, diyor ki senin savcın varsa benim de bilmemnem var. ya sen kimsin ya. sen kimsin. bi de bana diktatör diyorlar, ben diktatör olsam sen cıkıp orada o lafları edebilir misin." putin.
  • yapman için alındığın bir iş sırasında o işi yapamayacak kadar madde kullanamazsın, yok öyle atam da içerdi diyerek zırvalamak. 2012 miydi 13 mü, hacettepe'de konseri yarıda kestiler bu dallama sarhoş diye. 2014 zeytinli'de ben konserin yarısında çıktım çünkü ne dediği anlaşılmıyordu herifin.
    rock star olmakla da açıklanamaz bu. çalamayacak, söyleyemeyecek kadar sarhoş olan rock star bi' daha o organizasyoncudan iş alamaz ama işte canım ülkemde işler öyle yürümüyor. duman senelerdir ne stüdyoda ne de sahnede düzgün bir iş çıkarabiliyor, hâlâ da eski kredilerini yiye yiye büyük grup statüsünde. şunu da savunmayıverin bir zahmet. kepazelik.

gelmeyenhollandaliyibekleyen hatırlattı, 2012'ymiş, 2013'te şenlik iptal edilmişti.
  • erkek. evet nihayetinde erkek. seckin piriler de hos kiz. bayaa hos. gideri var, her turlu.
    hayir salaklik bizde. bir oturusta 10 bira icmeyi gectim, 10unu da acacaga hic ihtiyac duymadan agzimla acabilirim, gegirerek alfabeyi birak barselonanin ilk 11ini sayarim, bunlarin yani sira yillarca muzik dinledim, olayin felsefesiyle ilgili kitap yaz deseler ve ben de azcik kassam ortaya ortalama bir seyler cikar.
    okudugum kitaplar, izledigim filmler. deginmeme gerek var mi?
    amacim kesinlikle kendimi ovmek falan degil. zaten ne ovecem lan, sabah ise giderken kaan tangoze ve seckin piriler hakkinda entry giriom. acinacak haldeyim. ama gordugunuz gibi ise giderken entry girebilmek gibi meziyetlerim var. bunca yillik geekim de hani.
    neyse, uzun lafin kisasi, yillarca didindik durduk ve kafa hatunlar olduk. peki sormazlar mi adama oldun da bi boka mi yaradi lan yarraam? diye.
    bizim ictigimiz biralar gobek oldu, seckin abla salatayla saglikli bir yasama merhaba dedi. biz futbol maci izlerken o dinmedi, yilmadi spor yapti. biz muzik dinlerken ve kafamiz cok iiyken o sari saclarina bakim, biz kitap okur amerikan bagimsiz sinemasini hatmederken o narin ellerine manikur yapti.
    iyi de yapti. aferin.
    kaan tangoze, pek cogumuzun goz kirptigi, begenmese bile begenmekle begenmemek arasinda kaldigi biriydi. ona benzeyen birileri vardi hayatimizda ve biz kaani begenmesek bile, ona benzeyen birilerini begeniyorduk. biz hep sandk ki, bizim ya da bize benzeyen birinin olacak bu erkekler.
    ama iste. kaan da erkek, seckin de cillop gibi. ya napacaydi kaan? cillop sarisin narin elli bebek seckini mi sececekti bira gobeklerimizle bizi mi?
    allah bebeklerini de anali babali buyutsun.
  • tarih bunları yazıyor işte. bu zamanlardan akıllarda kalan onurlu, cesur sanatçılar ve gazeteciler olacak sadece.

https://www.facebook.com/…/videos/1454432537914997/
  • bu tip bir sanatçının eşini aldatmasına şaşıranlara şaşırıyorum açıkcası. ulan adamın yaşadığı hayat alkol, uyuşturucu, müzik ve seksten ibaret.

şaşıracağınız birşey var ise adamın nasıl evlendiğine ve çocuk yaptığına şaşırın bence.
  • vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır!" mustafa kemal atatürk.

atamızın en büyük eserini kutlamak için çıktığı sahnede bırak şarkı söylemeyi, konuşmaya bile mecali olmaması benim gözümde büyük hakarettir. orası bostancı gösteri merkezi değil, cumhuriyetimizin 100. yıl kutlaması.

en garipsediğim hadi kaan arada şirazeyi kaydırıyor ama batuhan nasıl ses etmedi bu duruma.

büyük hayal kırıklığı. umarım bu en dip halidir de toparlar.
  • radikaldeki röportajında incesinden ayar vermiş olan ve beni akşam akşam kopartan vokalist.

*bir önceki albümde "beni yak" fenomen oldu, bekliyor muydunuz?
    tangöze: öyle bir fenomen oldu ki, yeni albüm yaptık hâlâ ondan bahsediyorsun!
  • ya ne bekliyordunuz ki? asıl garip olan kaan'ın evlenmesiydi bence. silah zoruyla mı evlendin olm manyak mısın?
  • manken kız sevmiş de almış diye beş çayımızı yudumlarken pek şaştığımız rakstar. günümüzde bir mick jagger hayatını yeminli mali müşavirle birleştirmeyi seçerken kaan arkadaşımızın ne yaptığını anlamak mümkün değil. ben biraz odama çıkıp bunu düşünmek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap