• yarın istanbul'a gelecekmiş. bugün madrid'i ağlattı yarın istanbul'u ağlatacak. istanbul kafadan 16 milyon kişi desek, madrid'e de 4 milyon kişi diyor wikipedia ettimi sana 20 milyon kişi, 2 günde 20 milyon kişiyi bayılttın guti.hazzzzzzzzzzz.
  • roberto carlos sol bekte oynuyordu ve onu ünlü yapan özelliklerinden en önemlisi sol kanadı hızıyla otobana çevirmesiydi, yaşı 35'e gelince tabi o hız kalmadı. guti'nin olayını söylememe gerek yok, gidip xavi başlığına ''40 yaşında bile oynar abi bu adam, sadece beyinle oynuyor zaten'' yazan adamlar gelmiş işimdi guti'ye ve yaşına bok atıyor.

tanım: yarın istanbul'a gelen herifçioğlu.
  • ulan koca sezon bir (1) gol atan nobre'ye eşek yüküyle para veriyoruz. bu adam gelsin oyun zekasını yansıtsın sahaya. beş dakika sonra dahi sahada ne olacağını kestirdiğimiz maçları oynamayalım. forveti ara pas manyağı yapsın. o pasa gol atamayan utancından insan içine çıkamasın. gözümüzün pasını alsın. bizde onu son yıllarında baş tacı yapalım.

ne güzel olur yahu. valla ben gideyim madrid'e anlatayım derdimi, getirmezsem referanduma evet dicem a.q.
  • bu sene bunun çılgın paslarını gole çeviremeyecek adam bonservisini de alsın gitsin bizi ağlatmasın. hatta şöyle diyeyim bonservisini sahibinden.com da satılığa çıkarsın biz taraftarlarca para verip alır yurtdışına satarız. yeterki ziyanlamayın o pasları olur mu? rica edicem. (bkz: okur sana söylüyorum nobre sen anla)
  • ligde q7 den daha fazla adından söz ettirmesini beklediğim yetenek.
  • 25 ekim 2000 tarihinde real madrid'in şampiyonlar ligindeki 500. golünü atmıştır.
  • 15 temmuz 2010 beşiktaş vikingur maçına giderken aldığım formaya ismini yazdırdığım futbolcudur. "14 guti.haz". daha gelmedi diyenlere gelmese de hatıra olur diyordum ama geleceğine inanmıştım. transferinde emeği geçen herkese teşekkürler.
  • yakında türkiye'ye tatile gelecek bir oyuncudur.
  • en çok ibrahim üzülmez ile özel bir ilişkisi olacağından korkuyorum. hayırlısı olsun.
  • olurda besiktas'a gelmezse. yasiyla ilgili cogu entry'ler silinecek ve ne kadar kaliteli olup besiktas'a gelmeyeceginin zaten belli oldugu yazilari yazilacak futbolcu.

ha bu arada belirteyim kendisiyle hemen hemen ayni yasta olan raul, shalke 04'e gitmek uzere, eksi sozluk almanya klonunda bayern taraftarlari yas geyigine baslamislar, kosun...
hesabın var mı? giriş yap