• iki kopruyu birbirine baglayan ucuncu bir kopru
  • hıncal uluç'un müjdesini verdiği, "bana bin proje say deseler bu aklıma gelmezdi" diye bizleri iyice heyecanlandırdığı, tayyip erdoğan'ın belediye başkanlığı döneminden beri aklında olan bir projeymiş. taksim'de yapılacağını, akm'nin yıkılacağını, taksim'de trafiğin yer altına alınacağını, 2 yıl içinde harikulade şeylerin olacağını söylemiş başbakan hıncal uluç'a.

hıncal uluç gibi bir adamın bile aklına gelmiyorsa benim hiç aklıma gelmez onun için üzerinde düşünmüyorum. hıncal uluç "bu projeyi, bir tv canlı yayınında türk ve dünya (dünya.. bu sözcüğe dikkat edin. şifre o.) kamuoyuna açıklamak başbakanın hakkı.. benim ki tiyatro dili ile 'sahne çalmak' olur. hakkım yok" demiş. söz verdiği için de açıklamamış bu projeyi.

ister misin recep tayyip erdoğan taksim'in göbeğine heykelini diktirsin? çılgın mı çılgın olur bence. suratında da sen türkiye'sin büyük düşün gülümsemesi ile bizleri seyretsin. yok bu umduğum kadar çılgın olmadı.

habere şuradan gözatabilirsiniz.
  • beton döküp boğaz'ı kapatmak.
  • 10 sene evvel bir arkadaşımın ortaya attığı proje ise, gerçekten de çok keyifli ve bir o kadar da çılgın bir projedir.

kendi sözleri ile:

"bagdat caddesi'nin üstünü kapatalım, yaz kış kızlar cıbıl cıbıl gezsin"
  • aynı zamanda istanbul'u depreme hazırlamak için alınan tedbirlerden biridir. deprem olduğunda istanbul boğaz ile kanal arasında salınacak ancak yıkım olmayacaktır. bu ne vizyon bu ne öngörü bu ne teknoloji yarabbim.

böyle gidip gelecek gidip gelecek!
  • katerina, helga...aman allahım yoksa türk kızları gidiyor rus kızları mı geliyor? valla akp'nin kapısının önüne yığarım oyları. yap bunu adamım.
  • 10 dakikadır açıklamayı dinliyorum, sanırım olay istanbul'da geçiyor.
  • altından ali ağaoğlu'nun çıkmasından endişe etmekteyim.

"burası istanbul. ağaçların yüzde seksen yedisini kesicez. hep hayal ederdim otomobil işine girmeyi. yapacaz, girecez o işe de. çünkü bu ülkede herkesin arabası olmalı, bol bol fosil yakıt tüketebilmeli. burada gişeler olacak. geçiş fiyatları tam iki katına çıkarılacak. burda otoban var, gemiler var, deniz var her şey var amına koyım. burası kendi maliyetini zaten çıkarıcak, giren para yüzde yirmi daha fazla olacak. bu yeni projemize herkes dahil olacak. inşaata başlarız yakında. bunlar iyi günleriniz. hahaha."

~ağaoğlu maymormiyop. para peşin, kırmızı meşin.~
hesabın var mı? giriş yap