• ünlü markaların poşetlerini taşıyınca hiç öyle karizmatik olunmuyor, şimdi sesini alçalt ve annenin elindeki dündar kundura poşetini al.
  • bir yeni yetmesin, öyle davran. otuz yaşında bir kadın gibi davranıp olgunluk gösterilerinle etrafı bayma. tenefüslerde sınıfta oturup kitap okuma. saçlarını toplayıp öyle sımsıkı örme. herkese tepeden tepeden bakma. önüne gelene kıl kıl laf sokma. gözlerin henüz o derece bozuk değil, o gözlükleri arada bir de olsa takmayıver. bana bayan kibirli ve mükemmeli oynama. arada bir okulu kır. oğlanları o derece hor görme. onları aşağılayıp durma. kızları o derece hor görme. onları aşağılayıp durma. aileni o derece hor görme. onları aşağılayıp durma. hocalarını o derece hor görme. onları aşağılayıp durma. bana öyle tepeden bakma, pis pis sırıtma, bari bana yapma!
  • -evden bir an önce ayrılma hayalleri kurma, sonra sırf ses olsun diye televizyonunu hep açık tutmak zorunda kalacaksın.
  • kesinlikle: sigaraya baslama
  • - regl olduğunda korkma, unutma yıllar sonra olmadığında korkacaksın.
  • simdi git anneni yanagindan op ve ondan en cok sevdigin yemegi yapmasini iste.
    cunku onu ve yemeklerini cok ozleyeceksin....
  • sakın gelme tünelin bu ucu bombok bir yere çıktı.
  • büyük konuşma. bigün sen de makyaj yapıp topuklu ayakkabı giyeceksin.
  • 90'larda telekom sektorune gir, 2000'e gelmeden cik. sonra neyin var neyin yoksa al, hatta daha fazlaini al, ne bileyim ruhunu seytana sat, gotunu marilyn mansona, hepsini googlea yig.

ha bu arada soylemeyi unuttum, parayla saadet olmaz, for everything else there is mastercard *

edit: hayatin anlami diye birsey yok, ona en yakin sey o yaslarda 31'dir, daha sonra yavas yavas 42 olur.
hesabın var mı? giriş yap