• bu hanfendinin soyadını hot zanneden arkadaşlarım var.
  • kökeni, kökeni olmasa karakteri türk kızıdır. bu yüzden türkiye'de çok sevilir.
    rihanna, jennifer, beyonce gibi birini yolda, okulda göremeyiz kolay kolay. lakin bakıyosun innaya kısa boylu, kara saçlı, şımarık, ortalama güzellikte bi kız. alışığız biz böylesine. tanıdık geliyo, kanımız kaynıyo ister istemez.
    rihannayı evde eşofman giyip televizyon karşısında otururken hayal edemeyiz ama inna eşofmanı giymeyi bırak çayı bile tazeler..
  • bence bu kadın türkiye'ye yerleşmeli. dünyada türkiye'de tanındığı kadar tanınmıyor.

hagi'den sonra romanya'dan çıkan en süper şey.
  • 9 mayıs 2014 akşamı arel üniversitesi'nde konser veren şarkıcı.

çağırsak kınaya düğüne de gelecek cidden.
  • twitter hesabindan seni seviyorum turkey yazdiktan sonra altinda biten kufurleri okuyunca insan uzuluyor. ne bicim bir ulke olduk ciktik, her gecen gun daha kotuye gidiyoruz. hayatinda oguz yilmaz konserinden oteye gidememis orospu cocuklarina inna on beden fazla gelmis bes belli.
  • türkiye'nin nasıl bir cennet olduğuna kanıt yabancılardan biridir. yok abi buraya bir kere gelen gitmiyor. böyle bir yağlı kapı dünyanın neresinde var? bilen söylesin. futbolcusu da böyle. anadolu'da kulüp kulüp gezer. en ücra köşelere bile gider. giderse zaten dönmeye yer arar. haber yollar gittiği yerden. insanlara olduğundan fazla değer vermekten ne zaman vazgeçeceğiz? çok merak ediyorum dostlar. ulan avuç dolusu paralar yediriyoruz bunlara da bari bir bok olsalar canı yanmaz insanın.
  • dün kendisinin şarkılarını dörtyüziki kere hatmetmiş* biri olarak bu kızcağızın çıldırmak için can atan bir arkadaş olduğu kanısına vardım. horni midir nedir bilemiyorum ama her şarkısında aynı geyik var. buyrun inceleyelim (üşenmedim aradım taradım)

amazing:
    why you're lookin' like that
    i'm burning like fire
    i wanna be higher
    just let me know
    why you're lookin' like that
    you're driving me crazy
    you're lookin' amazïng

feeelo :
    it`s nothing so sexy, hot like you
    nobody`s moving the way that you do
    you re driving me crazy when you call my name

deja vu :
    no no no no no no fire,no fire
    i,i wanna feel the music higher
    and touch the sky
    no,no no no you drive me crazy,
    you crazy boy
    i wanna live with you
    a deja-vu

eeh eytere bea sigigit her boka tahrik oluyosun ama!

bu cd'yi yapıp şirket aracına monte eden ibnenin hazırladığı playlisti de vereyim de neler çektiğimi daha iyi anlayın:

1. unknown artist - yo yo! gibi bişiler
    2. yine unknown artist - votkavişnevotkavişne...
    3. ajda pekkan - oyalama beni
    4. ajda pekkan - vitrin
    5. inna - amazing (driven crazy mode on)
    6. inna - feeelo (huu beybi)
    7. inna - deja vu (burda boşalmış olmalı)
    8. inna - sun is up
    9. lady gaga - alejandro
    10. lady gaga - alejandro (çıpıtıs remix) (??)
    11. lady gaga - alejandro (dj çemçük remix) :..(
    12. metallica - fade to black (?!?!!11)
    13. pink floyd - another brick in the wall (!!!!!!)
    14. sertab erener - koparılan çiçekler (ööeehh)
  • şarkılarında "bu gece seni amımın derinliklerine sokucam" teması işleyen, bakışlarından erkek delisi olduğunu düşündüğüm romanyalı kadın şarkıcıdır.

ayrıca şarkıları da gayet güzeldir, dinlenir. kliplerinin altındaki abaza türklerin yorumları takdir edilesidir *
  • maltepe'de diskotek-bar tarzı bir yerde konser vermişliği olan şarkıcıdır. tam bir halk sanatçısı.
  • şarkılarının birinden başlayıp diğerlerine çok rahat geçebilirsiniz.bir nevi serdar ortaç şarkıları gibi.
hesabın var mı? giriş yap