• ankara'da açılmasına ramak kalmış mağaza. üstelik açılışa özel harika kampanyalar yapacaklarmış. tek sorun araba. mamak çöplüğünün oraya açılacağı söylenen mağazaya nasıl gidip geleceğiz bakalım.

heyecanla bekliyoruz.
  • hiç bir şey almasam da içinde dolaşmayı sevdiğim mağazadır. nedense tuhaf bir şekilde isveçte dolaşıyor hissi verir bana. hatta mağaza açıldığı ilk zamanlar elemanlarının büyük bir çoğunluğu sarışın yabancı tipli insanlardı.. acaba mı dedim.. isveç etkisi mi yaratılıyor dedim..
    bir de kokusu vardır kendine has,hoşuma gider
    aldığım hiç bir şeyden pişmanlık duymadım, gayet kullanışlı sağlamdırlar.
    yemek bölümünü de severim. en çok da somon wrap yerim. yerken bizimkisi surat buruştursa da güzel işte (napim seviyorum çiğ çeyleri)
    ayrıca bir gün dedim ki, ikea da neden isveç müzikleri çalmıyorlar. bildiğim güzel folk müzik grupları var, onları çalsınlar daha bir hoş olur diye düşündüm. hatta düşünmekle kalmayıp mail attım. 2 gün sonra müşteri hizmetleri aradı beni, teşekkürler falan ettiler, tavsiyelerinizi dinliycez dediler. gerçi hala duymuş deilim ama geri dönüşleri hoşuma gitti, hatta bana kahve bile ısmarladılar. bu yüzden de ayrı bi severim ben ikea yı
    bursa mağazası kesinlikle diğerlerinden daha ferah ve temizdir
    ve son olarak da yepyeni kurabiyeler getirmişler, hepsi pek lezzetli. mutlaka yiyin derim ben.
  • nacizane ögrenci bakis acimla, mobilya da satan restauranttir..
  • ingilizce verilen iş ilanında, bahar aylarında açılacak olan ankara şubesinden bahsedilen firma. gelen son duyumlara göre haziran da bir bahar ayıdır artık.
  • ilk kez istanbul bayrampaşa'dakine gittim bugün. fonksiyonel mamul noktasında beğendim diyebilirim. eski bir obez olarak lokantalarını da ziyaret ettim hayatımda yediğim en güzel lazanyayı yediğimi söylememem yinede fast foodçuda lazanya görmek hoşuma gitti. mobilyalara bakmadım. daha çok ufak tepek ama albenisi olan şeylere göz attım. gerçek çalar saat aldım çok mutlu oldum. işin komik tarafı taaa oralara kadar gidip bulaşık fırçası da almam oldu sanırım.
  • ümraniye şubesinde 3tl ye kahvaltı yapıp meydana geçerdik eskiden. sırf sınırsız cay var diye. 2seferdir şans veriyorum ama demleme çay göremiyorum etrafta. ayağımız kesiliyor ikea kaptan!
  • adaletsiz fiyatlandirmasi disinda uber bir kurulustur. bir masa arti bir sandalye 600 lira edebilir, bu dogal amma ilginc olan masanin 280 sandalyenin 320 lira olmasidir. e tabi bu urunun uretim miktarina gore degistigindenmis. yine de sacma.
  • akildan hic cikmayan reklam cingilina sahip katalog seysi. ikea nininininiiiiiizin her seyiiiii... buraya girip sadece ihtiyac dahilinde alisveris yapanina rastlamadim.
  • akilli tasarima sahip sira disi urunlerin satildigi magaza. karniniz aciktiginda recelli kofte secenegi acliginizi giderebilir.
  • 5 yıl önce aldığım mobilyaları, 3 kez ev taşımama ve defalarca söküp takmama rağmen sapasağlam duran mağazadır. 2 senede elinizde kalır lafları efsanedir. ben bunları bir 5 sene daha kullanırım arkadaş. bunları da isveç'in köpeği olduğumdan değil, benzer yerli mobilyaya 5 kat fazla verecek kadar keriz olmadığım için yapıyorum.
hesabın var mı? giriş yap