• basketsever mi ne diye bi programda yorumcu olarak görev yapıyo $u aralar ntvspor da ve beni $a$kına çeviriyor her programda... yani basketbol geçmi$ini bilmesem "sokaktan mı çevirdiniz bu adamı? " diye mail atarım ntvspor a... o derece vahim yorumları var.
  • evli, mutlu, çocuklu bir insandır.

(bkz: anladın sen onu)
  • yunanlı basketbolcuların isimlerini doğru şekilde telaffuz etmekte olduğunu katıldığı bir televizyon programında gördüm. önümde adonis fotsis ve sofoklis shortsanitis örnekleri var. yunanistan'da oynaması yunancasına iyi gelmiş.
  • çok taktir ediyorum bu adamı. çoğu basketbolcu aktif sporculuk hayatına nokta koyunca hemen antrenör olmaya çalışıyor ama aslında yapmaları gereken aynen ibonun yaptığı. çoğu sporcunun rüyasında göremeyeceği şampiyonlukları yaşamış, nba görmüş bir oyuncu olarak tecrübelerini çocuklara aktarması kadar güzel bir şey yok şu hayatta. adam gitmiş basketbol okulları açmış çocuklara basketbolun inceliklerini öğretiyor. eğer o çocukların içinden 2 tane ibrahim çıkarsa basketbol geleceğimiz garanti altında demektir.
  • öğrettiği basketbolun inceliklerini biraz da kendisi bilseydi ya da uygulayabilseydi diye düşündüren basketbolcu.
  • soluna top süremeyen bir basketbol ustasıydı. öyle de yetenek fakiri bir ülkeydik ibrahim'in basketbol oynadığı zamanlar.

bereket sonra boşnakları, özbekleri falan getirip oynatmayı akıl ettik de 1-2 başarı kazandık.
  • vay arkadaş adamı iki dakikada tefe koymuşlar.

sol eli yokmuş gibi de oynasa, kafasını öne eğip dripling de yapsa, zamanının en iyi basketbolcularından biriydi.
  • şu milli takımı görünce değeri daha iyi anlaşılan basketbolcudur. şu an kendisi gibi skorer ve lider bir oyuncuyu milli takımda göremiyorum.
  • o ayrildigindan beri türk milli takiminin dogru dürüst skorer bir sutörü olmamistir. eksikligini zamaninda serkan erdoganla filan kapatmaya ugrassak da simdi fellik fellik devsirmelik amerikali aramaktayiz.
hesabın var mı? giriş yap