• telefon numarasi "0 212 426" olan program.

"dun verdigimiz telefon numarasindan bizi arayan seyircilerimiz, telefon numarasinin eksik oldugunu soylediler."
  • zaytung'un ardından reyhanlı hakkındaki tavırlarıyla, bu ülkede en doğru haberi yalan haber yapanlardan alabileceğimizi göstermişlerdir.
  • "selçuk şahin ve daniel guiza'nin beklenenden önce iyileşmesi bir grup fenerbahçe taraftarının kulüp tesislerinde protestosuna neden oldu"
  • kendilerine ulaşmak için,

telefon numarası: 0212
    e-mail adresi: @
  • az önce hıncal uluç'a, defne joy foster hakkındaki yazısından bir parça okunmasının ardından öyle bir ayar vermiştir ki, sonsuz saygımı kazanmıştır.
  • daha önce de bolca yazmıştım, yavşak bir yorumcu tiplemesi vardır bu programın. yiğit bulut'un sıkı hayranıdır, sık sık ona seslenir ve "beyefendi'ye hürmetler..." diye bitirir konuşmasını. levent kazak oynar bu yorumcuyu.

dün twitter'da akşama hıncal uluç'a sesleneceğini yazmıştı levent kazak.

düşünmüştüm yavşaklığı nasıl bağlayacak diye... nesini övebilecek ki aslında kinayeyle yerin dibine sokarken diye... mizah için bile neresinden tutacak, tutulabilecek bir yanı mı var ki diye düşünmüştüm...

baktım ki aldı gazı yardır yardır giydiriyor hıncal uluç'a, "demek bu yavşak yorumcu bile hakkaten tutacak bir yanını bulamamış" diye düşünüyordum.

sonra konuşmasında zirveyi şu son sözüyle yaptı:

"...bu kadar seksist ve aşağılık bir yazıyı nasıl yazabiliyorsun, terbiyesiz!!!"

ve son olarak ekledi

"... diyebilirler size.. ama ben kesinlikle katılmıyorum... bu konuda kimse su dökemez elinize... saygılar..." diye kapattı yorumu.

böylece hem hislere tercüman olmuş oldu, hem de formatı bozmamış oldu. baya iyiydi...
  • nurgül yeşilçay'ın sessizliğini ilk kez heberler için bozduğu bölüm şukeladır:

http://www.heberler.net/?p=1370
  • reyhanli bombalamalari sonrasi medyanin durumunu resmeden heber programi.

http://heberler.net/?p=8524
  • yigit bulut'tan sonra murat bardakci'yla da guzel dalga gecmis programdir. abartili bir sekilde yavsak yorumcu tiplemeleri bugun murat bardakci'nin sacmaliklarini ozetleyerek "ne kadar da dogru soylemissiniz, bizi anlamayan asagilik insanlar var, saygilar" modundaydi.

bir ara soyle bir cumle okuyup:

"anadolu’nun dört bir yanı böyle antik şehirlerle doludur ve “aman, dokunmayalım” mantığı ile hareket edildiği takdirde ne yol inşa edilebilir, ne baraj.."

sonra da soyle dedi:

"ne guzel demissiniz... tarihci oldugunuz nasil da belli oluyor..."
  • iki hafta önce izlediğim bir bölümde şöyle bir spor heberi veren güzel program;

--- spoiler ---

futbol fair play ödülleri düzenlenen törenle dağıtıldı. futbolcu ayırmadan pas atan selçuk şahin, kale gözetmeksizin gol atan egemen korkmaz ve takım ayırmadan küme düşüren yılmaz vural bu seneki ödüllerin sahibi oldu.

--- spoiler ---

bugün sözlük hatırlattı sağolsun.

(bkz: yılmaz vural'ın dört senede dört takım düşürmesi)
hesabın var mı? giriş yap