• [gidip de kendi başlığıma günlük tutmayı ben sevmiyorum ama bu diyeceğimi koyacak başlık bulamadım ben]

bugün kadınları daha iyi anladı.

hani şu saçlarında falan küçük bişey değiştirirler de fark edilmediklerinde alınırlar kızarlar falan ya... gerçi benimle bi dertleri yok o konuda, fazla fark ettiğim için kızarlar hatta. neyse mevzu nedir? ben neredeyse 3 seneden beri varolan sakalımı kestim bugün, çenem açıldı böyle. annem sakal bıraktığımdan beri kesmem konusunda ısrar ederdi, babam kes de adama benze derdi, kardeşimin derdi yoktu. ama bugün kestiğimde üçü de farketmedi lan?! nası fark etmezsiniz arkadaş? sakal yok, parlamışız yahu... 3 senedir çenemi görmemişsiniz, hiç mi özlemediniz lan çenemi?! ben bile çenemi görünce şaşırdım, siz niye görmediniz lan bişey:/

budur derdim... bi yüzümüze bakanımız yokmuş arkadaş:/
  • nick'ine ukteyi kendisi vermeyen yazar...
  • masondur pezevenk... sktirsin gitsin, çıkmasın karşıma bi daha...
  • dokuzuncu nesil yazar.

ayrıca;

(bkz: ukteydim doldum)
  • abaza mühendis(bkz: #17419170)
    hızına yetişemiyorum editi:(bkz: #17419222)
  • herkesin acayip şeyler söylediği dokuzuncu nesil yazar. entrylerinden anladığım kadarıyla kadınlarla olan diyaloğu genelgeçer umursamaz, dikkatsiz, fazla düşünmeyen erkek modelinden farklı. yanlış anlaşılmasın model model erkek var. şimdi 2011 stradale var 73 model impala var, elma var armut var.

ne alıp veremediğiniz var adamla, kendi kendine de sövüyor bi bok anlamadım.
  • (bkz: #17316275)
  • beeyle ivranç insanlarla uğraşmasa insanlığa faydalı olcak ama işte hep köstek hep köstek:/
  • beenerek okuduğum üç yazardan birisi. ilgimi çok çekiyor.

diğer ikisi nasilbirdemokrasiistiyoruz ve airlanga.
hesabın var mı? giriş yap