• hala takimi oguz cetin denen sahsa guvenerek yapan dunyanin en iyi teknik direktorlerinden biri. isine gercekten asilacagi, kafasini tam anlamiyla turkiye ye verip kendi kadrosunu kendi yapacagi gunleri beklemekteyiz hasretle..
  • bu futbolu biliyor da, oğuz çetin'i bilmiyor. ulan hadi almadıklarını siktir et, kazım'ı almışlar kadroya ya! oha ya!
  • gözlerin ceyhun erişi aradığı kadroyu milli takım diye bize kakalayan adamdır.

yahu ciddi bi maç yapılacak olsa riske girmedi dersin de yuh be hazırlık maçına da bunları mı çağırdın arkadaş.

ayrıca kadroyu oğuz çetin denen kişinin yaptığı da apaçık ortada zira sanki hiddink pek bizle ilgilenmedi geçen aylarda
  • açıkladığı aday kadroya bakınca düşündüm de, sanırsam fatih tekke diye bir oyuncunun varlığı konusunda henüz kimse kendisine bilgi vermemiş.
    belki bi söyleyen çıkar daha sonra.
  • avrupa'nın son yıllardaki en önemli ve başarılı hocalarından birisi olmasına rağmen türkiye'deki kadro seçimleriyle hayal kırıklığına uğratan hollandalı teknik direktör.
  • dünya kupası aday kadrosu'ndaki seçimleri yüzünden beni hayretler içinde bırakmış beceriksiz teknik dire.... ne? hazırlık maçı mı?

(bkz: bi siktirin gidin)
  • basın toplantısından gördüğümüz kadarıyla her soruya 15 dakikada cevap verebilmeyi başaran teknik direktör.5 dakika önce "hangi sistemle oynayacaksınız?" diye sordular hala anlatıyor.
  • oğuz çetin yardımcısı iken asla başarılı olamayacak teknik direktör. geldiğinden beri topladığı milli takım fatih terim'in milli takımının aynısı.. hala gökdeniz yok hala fatih tekke yok hala yeni yüzler yok.. 33 yaşındaki mehmet aurelio'yu çağıran hiddink midir yoksa oğuz çetin midir merak ediyorum..
  • tam yerine gelmiş teknik direktör. hani bir açıklama yaptı ya, değişikliklere çok inanmıyorum diye.

bak işte ne güzel, biz hiç değişmiyoruz. yıllar önce geldin bu ülkeye beğenmedik kovduk seni, yıllar sonrakendini tüm dünyaya ispatlayıp geldin biz yine beğenmiyoruz seni.
  • ciddi bir turnuvaya (katılabilirsek) yine bu adamlarla giderse terim dönemindeki gibi maçları izlemeyeceğim. rijkaard'ı savununlar gibi "nepsın abii adam elindeki malzeme bu" savunmasını yapanları da çağırsın, kadro tamamlansın.
hesabın var mı? giriş yap