• bisiklet selesine oturulduğu vakit insanı taşıyan bölge.

çook uzun zamandır düşünürüm kızlar bisiklete nasıl biniyo, raasız olmuyolar mı diye, soramadım hiçbirine ben...

onlar da merak ediyolarsa sööliyim: hayır, taşak bisiklette giderken ööle lambır lumbur sallanmaz sağa sola, onun da üstüne oturmayız biz aklı selim erkekler olarak, o bööle kendine bi yer bulur efendi efendi yolculuk boyunca hiç ses çıkarmadan akıllı uslu gider gelir.
  • sadece erkek fizyolojisi icin gecerli olan, ve o arayi ka$ima hissini ya$amanin nefis bir duygu oldugunu du$undugum bolge.
    yillar once okudugum $ebek dergisinde cikan, "erkeklere ta$$ak ile got deligi arasindaki nefis bo$lugu ka$ima haklari verilsin kampanyasini ba$latiyoruz" adli yazinin icimde kalmi$ uktesi.

(bkz: te$ekkurler ek$i sozluk)
    (bkz: sozlukte sik ta$$ak muhabbeti)
  • zannediyorum ilerde am upgrade'i yaptırmak isteyenler için bırakılmış bir boşluktur. (bkz: reserved for future use) tıraş etmek isteyenlere de en uygun pozisyonun domalmak olduğunu söylemeden geçemiyorum. (bkz: smile you're on candid camera)
  • ülkemizde hak ettiği saygıyı görüp kendine bir isim edinememiş bölge. lakin gavurlar bu bölgenin önemini keşfetmiş ve bir isim takmışlardır. jackass'in bir bölümünde geçiyordu gooch diye. bilmeyenler içinde açıklıyordu taşak ile göt arasındaki bölge diye. bende izledikten sonra demştim hemen biz böyle avrupa birliğine giremeyiz diye. tdk uyuma gooch'a sahip çık.
  • isviçre kökenli amerikalı bilimadamlarının yaptığı araştırmaya göre bu mesafe ne kadar uzunsa, erkek o kadar yüksek dölleme ve üretkenlik potansiyeline sahip oluyormuş. elemanlar net bi ölçü vermemekle birlikte, bu boşluk 3-5 santim civarıysa sperm sayısı düşük; 10-12 santim civarıysa coşkun akan sular gibiymiş. o değil de, adamlar 200 kadar adamı toplamış, göt delikleriyle taşakları arasındaki boşluğu ölçmüş, bi de üstüne 31 çektirmiş, döllerini incelemiş ve sonuç çıkarmış. hep bilim için...
  • tassak yaylası diye tabir edilirdi bizim mahallede.
  • "- siki ta$agi cillop gibi yapicam" derken, bir dalalet ile jilet vurulmasi halinde, o guzelim duzluge kanyonlar acilmi$casina aci ve ka$inti verebilecek duzluk, hatta got deligi start ise, start fini$h duzlugu.
  • weeds te iki ana karakter (andy ve doug) ot'tan kafaları bi dünya olmuş şekilde bu konuya kafalarını takarlar ve bu boşluğa ne ad verildiğini tartışırlar, o sırada evin hizmetcisi eve girer, mütamadiyen kadına dönüp "göt deliği ile taşak arasındaki boşluğa ne denir"? diye sorarlar.

temizlikçi kadın: sehpa

ikisi de aralarında duran sehpaya bakarlar ve sahne biter.
hesabın var mı? giriş yap