• (bkz: #17822090)
  • biri fenerbahçe için "fener gökhan'ın posterini alır", "fener gökhan'ı alamaz" gibi laflar mı etti anlamadığım futbolcudur.vallahi araştırın anti-fenerlileri kesin biri buna benzer bi laf etti. yoksa başka türlü transfer ihtimalini dahi akıl almıyor.
  • fenerliyim idolüm hakan şükür hedefim beşiktaş diyen fenerimin cenabet forvet hattına destek olarak gelmesi gündemde olan topçu.
    hayırlısı olsun diyelim.
    (bkz: bana yine hüsran bana yine hasret var)
  • yabancı sınırlamasının olduğu türk futbolunda yapılabilecek en iyi transferlerden biridir. alınması gereken yerli golcü kim merak ediyorum cidden. almanya'da ne oynadığı belli olmayan halil altıntop mu ? her milli maçta ülkeyi kanser eden mevlüt erdinç mi yoksa ilerleyen yıllarda bir yeni bir berkant göktan olmayacağının garantisini kimsenin veremeyeceği sercan yıldırım mı ?

kalmadı kardeşim artık hakan şükür, ümit karan, nihat kahveci, serhat akın gibi adamlar. güzel bi devir iyi bi jenerasyondu tamam kabul ama bitti işte her güzel şey gibi. gökhan mevcut şartlarda tuncay ile birlikte alınabilcek en iyi adamdır. sercan'ın kendisinden daha iyi olma ihtimali elbette vardır ama bu ihtimal bir risktir ve ortada 3 yıl üst üste şampiyon olcaz gibi bir söz varken de böyle bir riskin alınmak istenmemesini anlayışla karşılıyorum açıkçası. kaldı ki 20 yaşında transfer ettiğiniz genç golcünüzün fenerbahçe'nin zamanla 1. golcüsüne dönüşeceği, gol rekorları kırıp bayrak adam olacağına dair bi beklentiniz varsa aman diyim kapatmayın o fm'yi.. fenerbahçe benim izlediğim hiçbir dönemde gencecikken aldığı adamı 1. golcüsü yapmadı, yapmaz da. tuncay'ın çok iyi bir golcü olma şansı varken kanada çekilmesinin sebebi de budur belki aslında, tıpkı serhat gibi.

tanım: ümit karan'a bir hal gelip 2-3 sezon önceki haline dönmemesi veya tuncay şanlı transferi bitirilmediği sürece alınabilcek en iyi yerli golcüdür.
  • yerli guiza. hatta sera guizasi.
  • yunanistan'a attığı gol yeterlidir transfer için. başarının reçetesi ise belli. şimdi aziz yıldırım'dan diğer kulüplere birer tane nikopolidis transfer etmesini bekliyoruz.

(bkz: 24 mart 2007 yunanistan turkiye maci)
    (bkz: antonios nikopolidis)
  • sabahtan beri, bir umutla (umut bulut değil ulan hayvan herif ağzından yel alsın) "gökhan ünal ile ilgilenmiyoruz" açıklaması gelmesini bekliyorum kendisiyle ilgili, yok, hala yok..
    tamam ulan, acı çektirmeyin, aldık deyin de kabulleneyim artık insafsızlar.
  • gelirse bizi kanser etme ihtimali yüksek futbolcudur.
    olayın bir başka boyutu kendini işine verirse, kafası rahat olursa büyük bir patlama gerçekleştirebilme olasılığıdır. bu ülkede baktığın zaman forvet hattında istenilebilecek bir oyuncudur gökhan ünal
    yönetim iyisini yapmak istemekte tabiki.
    ispanya liginde gol kralı olmuş adamı alıyorsun oynayamıyor kardeşim. yanında ligimizin aynı sezonda gol karalı olmuş golcüsü var fakat gel gör ki sonuç vahim.
    o halde sorun başka bir yerde.
    gökhan ünal içinse sezon sonunda gidecek gibi görünüyor ise de tam aksine müthiş bir transfer olmuş olabilir. bekleyip göreceğiz.
  • fener'e ancak bedavaya alındığı ve alındığında maaş ödenmediği bir durumda alınması gereken bir şutbolcudur. zira bol şut çeker, mütemadiyen kaleyi bulamaz gökhan ünal. her maçta bir iki kaleyi bulduğu şut için de böyle bir sözleşme yapılmalıdır.
  • kendisinin fb'ye transferi durumunda (bkz: şükrü saraçoğlu'nda bir sürrealist gökhan ünal)
hesabın var mı? giriş yap