• büyük insan şarkısını söyleyen.

yılların geçmesi ile gelen edit: bigün biyerde görsem, gidip, ilk entirin var ya onu işte ben girdim diycem. onun da aklında bulunsun.
  • gezi parkı direnişi için ilk günden beri meydanlarda bu adam, pazartesi gaz maskesiyle gördük, dün de bütün akşam gezi parkındaydı. ben çok severim şarkılarını da kendisinden nedense beklemezdim. hiç bahsedilmemiş, not düşelim, adam direniyor beyler.
  • biyerden mi araklıyor bilmiyorum ama bu adam iyi beyler.

not: elitim.
  • 17 cevapsız aramanın acısını hissettirebilen bir insan evladıdır.

ortalama bir kadını, sadece mırıldanarak baştan çıkarabilecek kadar güzel bir sesi var.
  • müzikten anlamadığı aşikar insanların*, müzisyenliği beş para etmez dediği, türkiye standartlarının çok üstünde pop yapabilen sanatçı.

not: gelirken kıvırcık al.
  • sağlam temellerin üzerine yavaş yavaş yükselerek çatı katına ulaşmış sanatçıdır.
  • türk popunun yüz akı.
  • her ne kadar kaba bi tanım olsa da bu laf sözlükte bir iltifat olduğundan, eğer ki okursa birgün böyle anlasın lütfen, kullanmam gerek ki kendisi durduk yerde adamın amına koyan şarkılar olayını aşmış ve durduk yerde adamın amına koyan şarkıcılar a geçmiştir bence. tam içki yanına meze bir sesi ve şarkıları var. artık bilerek mi yapıyor bilemem ama güzel yapıyor. yapsın hep böyle.
  • türk popuna çok fazla bir adam bu adam yahu.

bildiğin underrated. çatı katı diye bir şarkısı var bunun. sırf popçu diye adlandırılıyor diye bir de ismi alaturka gokhan diye kaynıyor arada böyle şarkılar ve adamlar.

hiç bitmesin hep yeni şarkısı çıksın istiyorum.

not: hiç öyle aşk acısı çeken, duygusal, tripler içinde vs bi adam değilim.
  • sessiz sedasız, etliye sütlüye bulaşmadan, kimsenin tavuğuna kışt demeden, kimseye çemkirmeden çok güzel işler çıkaran, sırf bu özelliği için bile sanatçı sıfatını sonuna kadar hakeden büyük insan.

beğenerek dinliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap