• komik bir yazar. hani ahmet kaya'ya linç zamanları yazdıkları yıldıray oğur tarafından gündeme getirildiydi ya (bkz: #20935924) diyor ki; madem ki ahmet kaya türklere şerefsiz demedi o zaman da ben o yazıyı yazmamış sayıldım. çünkü benim yazım ahmet kaya'nın türklere şerefsiz dediği için yazılmıştı.

çok güzel kafası var bunun ya valla. yıldıray oğur'un bir iki yanlışını bulmuş oradan saldırmış başka da bir şeye cevap vermemiş ama ahmet kaya'ya yazdığı yazı bugün yok hükmündeymiş ya hakikaten komik. bu adam çok satan bir gazetenin genel yayın yönetmeni ya ona yanarım.

http://www.haberturk.com/…dirin-da-yalanlarla-degil
  • hayata dönüş operasyonunun ertesi günü olan 20 aralık 2000'de yazdıkları:

devlet belki de yıllar önce yapması gerekeni yaptı. cezaevlerine girdi. ben bu yazıyı yazarken, henüz cezaevlerine hákim olamamıştı, ama operasyon mutlaka tamamlanacak. geri dönüşü olmayan nokta aşıldı.
    hele hele güvenlik kuvvetlerine cezaevi içinden açılan kalaşnikof ateşiyle 2 güvenlik görevlisi şehit olmuşken.
    cezaevinde boş yere can veren ve alçakça can alan militanlar bilsin ki, yanlarında halk desteği yok. hangi sosyal gruba mensup olursa olsun, sokaktaki vatandaş devleti haklı buluyor. türkiye'yi her konuda haksız bulan avrupa, devleti haklı buluyor. cezaevindeki eylemleri organize edenler her kimse, onlar da aslında devlete hizmet ediyorlar ve devleti haklı duruma getiriyorlar. bugün türkiye'yi gezin, bazı marjinaller ve cezaevinde bu olayları yaratanların akrabalarının bazıları dışında destek veren yok...

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…ew.aspx?id=-208902

bugün yazdıkları:

hacer arıkan’ı gördünüz mü? büyük ihtimalle “kim o?” diyeceksiniz.
    bugün birinci sayfamızın tepesindeki kişi. dün ve önceki gün de televizyonlardaydı.
    ünlü “hayata dönüş” operasyonlarının hayatta kalan mağdurlarından biri.
    32 kişi zaten operasyonlar sırasında ölmüştü. hacer arıkan gibi “şanslı!” birkaçı hayatta kaldılar.
    kalmak denirse.
    bütün vücutları yanıklar içinde. yıllardır süren tedavilere rağmen, onulmaz yaralar, geçmez izlerle. onlar “devlete” emanettiler. devlet yasalarla onlara ceza vermiş ve devletin hapishanelerine koymuştu hepsini.
    cezaları boyunca devlete emanettiler. devlet ise onları öldürdü, yaktı, hayatlarını kararttı...

http://www.haberturk.com/…74635-kim-bunun-sorumlusu

ne zaman adam oluruz fatih altaylı?
  • kösesinde adam olma konusunda vaazlar veren adam.
    ya hakketen hep merak etmisimdir, bir kere bu soruyu kendine sordu mu bu adamcagiz "ben ne zaman adam olcagim" diye.
    hemen bir üstteki "entry" ayni kalemin ürünü...
    insan sasip kaliyor. denilecek kelimeleler, kurulacak cümleler araniyor insan zihninde.
    iki yazisi arasinda yer alan fark merak konusu...
    bu bir özelestiri mi merak konusu...
    kendisini mit ajanligi ile suçlayan perihan magden'i haberturk'e ne zaman davet edecek bu da merak konusu...
  • bugunku yazisinda bir okuruna ait oldugunu iddia edip paylastigi yazi bir yilmaz ozdil yazisi klonu olan yazar.
  • kendince delikanlılıkları ile ünlü gazeteci. türkiye'nin bütün medya grupları gibi, kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırıp hükümet yandaşlığı yapmaktalar grupça. kendisinin yazdığı bir gram yazı yok wikileaks ile ilgili. hala da gazeteciyim diye geçiniyor kendisi ve diğerleri..he bugünkü yazısı yazdığı doğrularla ilgili..doğru ? hangi doğru ?
  • 28.11.10 gs bjk maçından sonra tv'ye çıksaydı reha muhtar'dan farkı olmazdı kanımca
  • bugünkü yazısını okudum ve şaşkınlıktan açık kalan ağzımı geçen 5 dakikaya rağmen hala kapayabilmiş değilim.
    adnan polat'a bir soru sormuş ki, cevabı nasıl gelir merak içindeyim:

"şu adnan sezgin’in b.kunda boncuk mu var?

beraber karıştırırken mi buldun?"

o la la..
  • dün kendisi hakkında haber sitelerine "altaylı, erdoğan için 'kalıbımı basarım' dedi" şeklinde bir haber düştü..

ve ben neyi basacağını hâlâ anlayamadım..
  • bünyedeki gazı bugünkü yazısıyla salmıştır.sağlam okutmuş rahmeti adnan brothers'lara.içim rahatladı az buçuk hiç olmazsa sadece bana acı vermiyormuş taptığım takımın durumu.
  • her şeyi bilip, her şeyden en iyi kendisinin anladığını zanneden herkes gibi o da hiçbir şeyi tam olarak bilmiyor.
hesabın var mı? giriş yap