• 'boşandı, bana geldi, devamlı birbirimizi mıncırıyoruz, kucak kucağayız, gördünüz mü bak bacağımı da üstüne attım, şurdaki bornozları da şimdi hopladığımız duştan çıkınca yeni çıkardık, birazdan tekrar soyunuruz, parkta da yalaşıyoruz, bana lime sık fahir aşırı şahane bi şefsin sadece bana di mi evde böyle rafine zevkleri olan bi karın yoktu tabi, arkadaşlarımız geldi ama bak benim oceli ayaklarım hala fahir'in üstünde, dur şurdan az da totomu açayım fahir sen de kenardan geç elinle şeeder gibi dur evet...'

bu instagram paylaşımlarının konusu fahir'in hangi fahir olduğuna ayınca gerçekten ağzım yüzüm birbirine girdi.

ne dangalak herif diyordum, ama o fahir bu fahir'miş. hay ananın, nasıl olabilir böyle bir şey ya?

bu 45 yaş çok sakıncalı yemin ediyorum.

hayır bir de bu sabah yine oktay'a 'büyük ikramiye'nin çıktığı yılbaşı ertesi ilk programı dinledim, nasıl lan bunlar aynı fahir olabilemez?!!!
  • kendisinin paylaşmış olduğu açıklamayı pink freud bi kot bi tişört sayfasında yorumluyor olsaydı, “ yav heee hee. özetle diyor ki çok acılar çektim, ama neysss. şenayıma laf söylemeyin. kısaca ilişkisini de kabul ediyor. yakıştıramadım ikisini, bi çorafanlık akıyor. oooof içim şişti eeee bu adamdan bse aldınız mı? ben almadım, belki de ondan boşanmıştır hahahahahaha” yazıp arkasına acıların çocuğuyum şarkısını yapıştırıp altına da (aldım/almadım) şeklinde anket koyup bir sonraki storyde “en güzel slip donları sizin için seçtim.” deyip linki yapıştırırdı. savunmasan daha iyi olur fahir. çok da şey yapma sen ilişkini mutlu mesut yaşamaya devam et. bu kadar hassas olmana gerek yok.
  • üsteki entrye imza atıyorum. sevgilisini tanımıyorum ama fahir'i iyi biliyorum. sabahları modern sabah dinleyerek işe gidip iş çıkışı gaga'da soluğu alırdım genelde.

eski eşiyle ne yaşadı bilmiyorum, birden nasıl bitti bu evlilik hiç anlamadım. ben bıraktığımda karantina günlerinde oktay demirci ile instagtamdan canlı yayın yapıyor, eşi barbunya pişiriyordu.

kimle beraber diye biraz stalk yaptım. buradaki yorumları okudum. pelin görünümlü şenay adında biriyle beraber. kızın hesabına baktım. herkese bok atan biri. yanık cemiyeti kurmuş. yüzünü göstermiyor pek, telefonla yüzünü kapatıp dekolteye dikkat çekiyor. onca estetik ve işleme rağmen güzelliğe ulaşamamış, özgüveni yüzüne değil memelerine.

güzel olmak zorunda değil ama kadınları acımasız bir şekilde eleştirdiği için yazdım. insan önce kendine bakar. telefonu yüzünden indirmesin zaten.

instadan gördüklerim; sürekli sevişiyoruz, yemek yaparken şarap içeriz, sevgilim benim için her şeyi yapar, bakın neydi ne oldu ve hamile kadınlara laf atması. çocuk istemiyorum diye öğğğ böğğğ yapmak da kıskançlık.

atlas gözlerimizin önünde doğup büyüdü. şenay'dan çocuk yapmaz.

son olarak fahir okuyorsan buraları sana bir çağrım var.

tülay ne olur geri dön

evine, eski eşine dön değil, programa, ankara'ya, dostalarına dön çağrısı.
  • beyzademiz bir açıklama yapma ihtiyacı hissetmiş sonunda, zahmet oldu:

https://twitter.com/…hir/status/1297531823916974082

özel hayatıdır, kimse karışamaz. ama yıllardır o bilmese bile kendisini kendimize arkadaş edindik, bu yüzden kendimde bu cürreti görüp dostane bir şekilde serzenişte bulunuyorum:

lan oğlum, manyak mısın? şişme dudaklı salak ve çirkin bir şey için değer miydi bunlara? orta yaş krizini öpüyüm senin. yıllardır dalganı geçtiğin karakter oldun çıktın, bu da bize ders olsun. ege'ye de yazık amk.
  • fahir sen o tayfayla hayat geçirecek adam değilsin canım, dön gel, kop gel günahlarından... hayatı dedikodu üzerine kurulmuş bomboş insanlar... allah cezanı vermiş gibi bişey olmuş
  • magazin sayfasından okuduğuma göre bugün boşanan eski radyocu.

sevgilisi de boşanma haberini "şeyma subaşı pozu" ile duyurmuş boynunda "f" harfli kolyesiyle. atlas baban kurda kuşa yem oldu oğluşum.
  • veganlık adanalılığa ters dedik, olmaz dedik, dinletemedik.
    sonuçlarını görüyorsunuz.
  • o kadar şaşırdım o kadar şaşırdım ki yani bu kadar olur. bir sonraki darbe ege'nin eşini, kızlarını, gaga manjero'yu, ankara'yı, modern sabahlar'ı bırakıp istanbul'a gidip bir instagram maymunu ile aşk yaşamaya başlaması mı olacak? fahir gerçekten bunu yapmış. seviyesiz öpüşme fotoğrafları, nihat doğanvari açıklama yapmalar falan. bu gerçekten yirmi yıldır her sabah dinlediğim fahir mi?

ay inanamıyorum ya. dokuz yılda bitirmiş olsan da sen odtü mezunu bir matematikçisin, okumuş adamsın yani, yaşın gelmiş 47'ye, ağzı laf yapan bir adamsın, instagramdan herkesin hayatına kimse karışamaz taam mı, siz benim travmamı bilmiyorsunuz, anlatmak zorunda da değilim birkerem diyorsun. ergen misin oğlum sen?
  • kendisi nedense hep böyle flörtöz çapkın bir insanmış gibi gelirdi bana dinlediğim programlarda. üçlü arasında kim yer bu haltları deseler vereceğim isimdi kendisi.

mutluluklar dilerim kendisine ama bu kadar tepki çekmesinin sebebi sanırım hayatındaki kadın ve kadının genel tavrı. ilişkilerini gözümüze sokmaya çalışması bu adamın bir çocuğu olduğunu düşünmeden hareket etmesi çok tatsız. yoksa kim bilecekti fahir bir kadınla birlikte. gördüğüm bir foto beni bile üzdü bu kadarını bilmek zorun değiliz sanırım. bu olaylar fahir'in tarzı olamaz olmamalı.

yoksa biz yine çok seviyoruz onun iyi kalpli insanlardan yalnızca biri olduğunu bilerek. üzülmesin yeter canım benim.
  • allahı olan şu kucaklı story’i bana atar.

bu arada bu ikisi (fahir ve at surat) sürekli üzerinden muhabbet çevirip “güya” komiklikler yaptığı olayın baş kahramanı olmuş. ne diyim tebrikler bize de kusmak düşer.

tanım: çok sevdiğimiz bi insandı allah rahmet eylesin.

editing: arkadaşlar fotoğrafı çok soran oldu kaydırmalı link bırakıyorum swiping uping: https://hizliresim.com/hg7rbm
hesabın var mı? giriş yap