• eski sevgilinin yeni sevgilisi
    yeni sevgilinin eski sevgilisi
    (bkz: halay)
    (bkz: haybeden gerçeküstü aşk)
  • ülkesini seven, ülkesi adına 100 000-500 000-1 000 000 kişiyi toplayıp organize etmeye gönüllü yüzlerce genç dimağın etrafımı sarmış olduğu gerçeği. çok güveniyorum onlara. gözlerinden öpüyorum.
  • evde sosyalleşme ihtiyacı duyanların fazlalığı
  • dudak büzerek fotoğraf çekilmenin yurdum kızları arasında bir fenomen olduğunu öğrenmek.
  • kendim de dahil, insanların başkalarının özel hayatlarına ne kadar meraklı olduklarını görebilmek.
  • insan profillerinin çeşitliliğini facebook sayesinde farkeden insanların olduğu.
  • tanışıp bir halt sandığın, az buçuk da hoşlanır gibi olduğun adamın aslında "hihihi" diye gülen ve dahi anlamındaki de'yi ayrı yazmaktan aciz bir ciciş olduğu.
  • akranlarımdaki ciddiyetsizlik.

çocuksu muhabbet sevimli durabilir kimi zaman eyvallah da beyin yaşın 12'ymiş gibi davranmanın da alemi yok.
  • herkese sanki dogumgunlerini hatirlarmis gibi "iyi ki dogdun" mesajlari gondermek. gonderilen kisininde 18 senedir gormedigi, sokakta gorse bile tanimayacagi ilkokul arkadasinin dogum gunu mesajini gorunce cok sevinmis numarasi yapmasi.
  • eski bir arkadaşımın vince chase* hayatı yaşadığını facebook'tan öğrenmiştim. adamın it's complicated modunda takıldığı güzellerin sonuncusu sara jean underwood mesela. göğsüm kabardı yemin ederim.
hesabın var mı? giriş yap