• eyşan ne anasının gözüymüş taa 95'lerde bile. parmağında oynatıyor herkesi, ne diyeceğimi bilemedim.
  • --- spoiler ---

bahar'la eyşan arabada konuşurken bi ara bahar, son zamanlarda ezel'in yüzüne bir aydınlık gelmiş olduğundan bahsetti. bu diyalogla dizinin atv'ye geçmiş olmasına gönderme yapılmak istendi sanırım. halbuki o aydınlık sadece ezel'de değil, dizinin en karanlık şahisyeti dayıda bile görülebiliyor.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

leman detayı ile alkışların en kralını almıştır bizden. hiç üşenmeden diziyi indirip o sahnede durduracağım ve kapağa bakacağım ve 95'e ait bir sayı ise hiç şaşırmayıp herkese de anlatacağım.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

ohh bee.. en sonunda biri şu havuzda yüzdü ya.. aslanım şebnem, seviyorum seni.. bundan sonra bu dizinin en sevdiğim karakteri şebnem..
    kimin umrundaysa..

--- spoiler ---
  • şebnemin taş gibi olduğunu biliyorduk ama bu kadarını beklemiyorduk.
  • --- sıpoylır değil ---

"1997 - istanbul" diye geçen sahnede cengiz'in giydiği kazak collezione'un 2009-2010 kış koleksiyonundanmış. fiyatı da 35 liraymış ahahahah...

--- sıpoylır değil ---
  • an itibariyle eyşan ve şebnem için kelimelerin kifayetsiz kaldığı dakikaların içinde olduğumuz dizi.
  • --- spoiler ---

ali, şebneme dayının taklidini yapıyor.. gel de geberme gülmekten.. yüksek sesle kahkaha attırıyor bu dizi adama..

--- spoiler ---
  • iğrenç bacaklarıyla şebnem bütün kredisini kaybetmiştir.hani aptal sarışını anlarız ama olmadı be şebnem onlar nası bacak öyle. cansu dere yle aynı bölümde bacaklarını göstermicektin.
  • --- spoiler ---

ömer 10 sene evvel kızların karşısında 2 lafı bir araya getiremeyen tıfıl ve saftorik bir karakterken, nasıl olmuş da bugün ayaküstü 40 yalan sallayan, manipülatörün allahı, adam siken biri haline gelmiştir bir bölümü de buna ayırmalarını diliyorum senaristlerden..

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap