• es kaza bir kitap arasında orada burada karşınıza çıktığında şöyle bir bakıp "zevkli hatunmuşum vesselam" deyip geçebiliyorsanız kuyruk acınız da geçmiş demektir.
  • şahsımda facebook'da düğün fotolarına bakmakla vücut bulmuş olay... ex evlendi ben hala okulu bitiremedim.
  • sevgili'nin başına "eski" sıfatını aldığı gün yok edilmelidir. saklamak bana çok saçma geliyor. saklıyorsun, duruyor bir köşede, arada açıp bakıyorsun ama sen o fotoğrafa baktığında o kim bilir kimin kollarında, kimin yatağında. ee amaç ne? bunun gerekçesi şu olmalı: "güzel hatıralar."

bırakın ya, sevgili "eski sevgili" olmuşsa, o güzel hatıralarda yok olmuş demektir. yok olmuş hatıraların kalıntısı o fotoğraflar ne diye saklanır ki? yırtıp atın veya silin gitsin.
  • bilgisayarın bir köşesinde saklanmaması gerken fotoğraflardır.yeni sevgili bulursa birden eski sevgili olur.
  • bilgisayarın bir köşesinde saklanmaması gerken fotoğraflardır. eski sevgili bulursa birden yeni sevgili olur.
  • beraber büyünülen ve ilk aşk olan eski sevgili ile çekilen ilk fotoğrafın her zaman saklandığı, atılmaya kıyılamadığı, yıllar sonra onunla çekilen yeni fotoğraflar ile arasında ne kadar çok fark olduğu görüldüğünde ise iç burkan fotoğraflardır. bütün eski sevgililerin fotoğrafları silinir ama o silinemez, silinmez. çünkü bilinir ki o silinirse çocukluğunuz da, anılarınız da onunla beraber silinir gider.
  • albüm yapmayı denedim fekat yabışıyo sayfalar.

- ay ne kadar iğrenç bi herif olmuşsun sen!
    - ne yani, senden sonra kimse olmadı derken romantikti de, böyle söyleyince pis bok mu oldu?
    - allah belanı versin bunu nasıl yaparsın?!
    - işin sırrı olin'de bebeğim.
  • akıbeti bir shift + delete'e bakan resimlerdir.
  • silmeye elimin gitmediğidir.
    bakmasam da hiç, unutsam da bir gün, kalsınlar en dip albümde gözlerimizin içinin hep güldüğü fotoğraflar...
hesabın var mı? giriş yap