• düşük bel pantolon satmak için orada olmayı düşünüyorum.
    herkes adonis şovu yapmak isterse köşeyi dönerim diye düşünüyorum.
    manyak bir zirve.
  • ilk kuralı ekşi fight club hakkında konuşmamaktır.
  • sonunda tyler durden'in gerçek kimliğini öğrenince hayretler içinde kaldığım zirve.

--- spoiler ---

(bkz: sözlüğün sonunda gok yeleli bozkurt'un ssg çıkması)
    --- spoiler ---
  • "bana her türlüsü uyar" diyerek katılacağım ancak önceki tecrübelerimden hareketle bazı tavsiyelerde bulunmam gereken zirve.

öncelikle 10'ar kg aralıklarla belli bir sıkletlendirme yapılması gereken zirve. ha 57 kilo olan ama kilosunun %50'si daşşaktan oluşan bir delikanlı "ben şu 98 kiloluk gümrah delikanlıyla dans etmek istiyorum!" derse problem yok. (bu yüzden bir tartı getirilmeli).

eldiven değilse de en azından bandaj şart koşulmalı ve profesyonel bir şekilde sarılmalı.

erkekler için süspansuvar kullanılması sözlüğün gelecek nesilleri için evrimsel açıdan akıllıca bir yaklaşım olur.

bir hakem olmalı ve onun talimatıyla kavga sonlandırılmalı.

sağlıkçı ekip önceden organize olmalı ve gerekli müdahaleyi yapabilecek şekilde ayarlanmalı.

kendilerine ne kadar güvenirlerse güvensinler kadın-erkek kavgası gibi fantazilere girilmemeli.

sonuçta zirvenin bir müzik/dans aktivitesi olduğu ve eğlence amaçlı düzenlendiği unutulmamalı.
  • "dövüşler kura ile olacak. ağır hafif siklet yok. " kuralı ile beni dumura uğratmıştır.

olm saçmalamayın lan. siz ölmeyi bayılmak mı sanıyosunuz? spor alt yapısı olan 90 kg civarı bi bünye, hayatında tek sportif aktivitesi halı saha maçı yapmak olan 50 - 60 kilogramlık bir bünyeye yumruğunu denk getirirse ne olacağı hakkında bir fikriniz var mı..?
  • sanırım katılacağım ilk zirve olacak.
  • bir müzik/dans aktivitesi. bir yerlerde bi ibnelik var ama du bakalım çözcez. aehuhae.
  • gerçekçi olalım. öyle bol adonisli kuul bir ortam beklemeyelim. türk kasından geçilmez orası şimdi. sıcak da zaten, ismail türüt gibi olacak herkes. hem illa ki kendimizden bir şeyler katarız; hiç şüphem yok.

- çıkar lan o gözlüğü!

ne bileyim.
hesabın var mı? giriş yap