• "teknik bir problem nedeniyle bir sure erisilemez olacagiz. bu sure icerisinde olur da siteyi kapatmaya karar verirsek siteyi kapatmaya karar verdik deriz, kapatmadik degil. amma heyecanliymissiniz be arkadas, sabah sabah.." gibi bir açıklama yayınlamışlar.

(bkz: telaşa mahal yok)
  • moderasyonunun içinde dönen geyiği sözlüğe taşımamak için ssg'den tam olarak 5.093.263 amerikan doları istediği oluşum. miktarın küsuratlı olmasının nedeni moderasyonun hayatlarının sonuna kadar yiyebilecekleri tantuni ve pideye endeksli olarak hesaplanmasıymış.
  • bünyesinde ameliyatla dönen geyik, etiler'de sahne almaya başlayacakmış. :/

işte eksibition böyle iğrenç esprilerin olduğu bi yer arkadaşlar, kapanmasın. bak sözlüğün sonu olur! bu bi tehdit değil, sadece uyarıyorum!!!
    sabaha 1.5 milyon doları mavi poşet içinde beşiktaş iskelesindeki çöp kutusuna bırakın.
    karışmasın ama kadıköy'deki beşiktaş vapurlarının kalktığına diyoruz di mi beşiktaş iskelesi diye? nasıldı lan? bunu da beceremicez anlaşılan.
    selam asl?
  • "bünyesinde dönen her şey geyik miydi lan?!" diye düşünmeme sebep olan firkateyn. olm o kızlar filan, karşılıklı kur yapmalarımız, verilen orgy sözleri, hep geyik miydi allahsızlar?! :((

neyse her işte bir hayır var. sonuçta otör'ün kollarını görmekten kurtulduk.
  • madem kapandı, ben de artık fotoğraflarımı buraya yüklerim kardeşim!! ne bileyim sanatsal çalışmalarımı paylaşabilece bir ortamdı, evsiz yurtsuz ve sanatsız kalmış gibiyim : ((

evet arkadaşlar sanatımı bıraktım ve halktan, yani sizden biri oldum artık, of nasıl alışacaksam : ((
  • bünyesinde dönen geyiği özlediğim, açılsın, teşhir fotosuyla bitionistleri ödüllendireceğim oluşum. bu kıyağı herkese yapmam.
  • kapanmasıyla sözlüğün hayat damarlarından biri kopmuştur. sanat la bu sonuçta. ya da zanaat. bak o konu da tam çözülmemişti ha! :/

(bkz: can damarlarından biri kesilmiş hissi)
  • ya kapandigi haberi kuyruklu yalan ben giriyorum gayet!!? ayrica paso baska birileri de girip duruyo ama hep tanimadigim tanimadigim nickler.. ya da ben halusinasyon goruyorum :( zaten benden baska kimse konusmuyo bi terslik var bu iste :(( buraya beni kapatip ustume de kapiyi kitlediler galiba ya bunu da yapacaginizi dusunmemistim :((( neyse ki hayali arkadaslarim geliyo.. srdr, maniak, kuskusu diye birileri geldi.. kim bunlar yaa :(((( korkuyorum
  • bünyesindeki alkolikleri rehabilite etmek yerine görevden kaçmasıyla, yönetimi gözümde puan kaybetmiştir. şimdi ben isim verip de burdan kimseyi de şeyapmim ama birkaç entry okusanız anlarsınız kim/kimler olduğunu. kolanya içenler vardı la!
  • olm vallaha millet girip girip cikiyo hic konusmadan!!! :(((( "konusun lutfen" yazdim en son turbanli emo diye bi fotografin altina ama ses yok ashghad
    perili eve dondu burasi!! bi ben kaldim gelin kurtarin pls :(((
hesabın var mı? giriş yap