• bu pismanlik ilerleyen zamanlarda efendi erkegin iyi bir is ve iyi bir gelir sahibi olmasiyla sona erer, o andan itibaren gencliginde pic erkeklerden hoslanmis olan kizlarimizin gozune daha bir baska gorunmeye baslar efendi erkegimiz. cunku efendi erkek artik onun icin ilerleyen yaslarinda kendi icin siginilabilecek bir liman olusturmaktadir... ha artik boyle bir durumdaki efendi erkek genc yasinda ona ilgi gostermemis kiza karsi ustun duruma gecmistir. gerisi onun kisisel yetenegine kalmistir, yuru be efendi erkek...
  • 15 gün önce beni çileden çıkaran serzeniştir.

adam olmayacaksın bu hayatta.

piçin teki olacaksın.

karşındakine değer vermeyeceksin.

umursamayacaksın,kimseye değer verdiğini belli etmeyeceksin.

acı çektireceksin,o zaman unutulmaz olursun, efsane olursun.

karaktersiz olacaksın be,karakter dediğine değer veren var mı lan?

sevmeyeceksin kimseyi,çiçekten çiçeğe konan arı gibi olacaksın.

ardına baktığında onlarca ahını aldığın,kalbinin üstünde tepindiği insan olmalı.

kaba olacaksın,sert olacaksın,erkek dediğin kaba saba bir şey.

sonra ayının teki olacaksın,insan gibi gülmeyeceksin, gülerken ağzın ayrılmalı yerinden.

kadına kıymet,sadakat göstermek mi?sakın ha!manyak mısın nesin?

değer vermezsen el üstünde tutulursun, sen değer kıymet görürsün.

ve kimseyi sevmeyeceksin,bağlanmayacaksın.

kimse için fedakarlıklar yapabileceğini göstermeyeceksin,yoksa çantadaki keklik olursun.

insanların bencilliklerini kendi bencilliğinle törpüleyeceksin.burada benden bencili olamaz misali...

ha!romantik olmayacaksın bir de.itin teki olacaksın,itlik peşinde koşacaksın.

yıkıcı olacaksın,artist olacaksın,bir anda yıkacaksın bütün evveliyatını ilişkinin...

yani kısaca öküzün teki olacaksın.olacaksın ki karşındaki seni rehabilite edebileceğini sansın.

bunları yapmazsan eğer karşındakini bir türlü inandıramazsın.

böyle insan var mı dünyada yahu şüphesi hasıl olur kadında.

aşık olmak gene ne beya?aşk diye bir şey yok ki sen olacakmışsın be?

kendini öyle aşık olmak gibi şeylere mi yakıştırıyorsun sen daha yapacağın şeyleri yapmadan?

ne diyordum,öküz olacaksın.piç olacaksın piç. böyle olmazsan daha çok sürünürsün.

kendini olduğu gibi karşındakine göstermeyeceksin.karşındakinde hep soru işaretleri olmalı.

o taksın kafaya,sen sallamayacaksın,piçlik yapmaya devam et.

ne varsa piçlikte var,ben onu bunu bilmem.

kimseye kol kanat germeyeceksin.kimseye şefkat göstermeyeceksin.

kimsenin problemlerini,sorunları,dertlerini dinlemeyeceksin,sana ne be!

kimseye derman olmayacaksın.kimsenin ilacı olmayacaksın.

kısaca hayvanın teki olacaksın arkadaş,ben onu bunu bilmem.

düzgün insanlara yer yok bu dünyada,senin de işin yok bu kafayla...

yazar:winstonsoft
  • ha işin esas ilginç noktası şudur. bu erkekler bu pişmanlığı yaşadıktan sonra bir miktar tarz değiştirmeyi düşünürler, ama olmaz, olamaz. artık genlere mi işlemiş bilinmez, fakat insan yedisinde neyse yetmişinde de odur. bir miktar rahatlık ve umursamazlık içine girebilse de yurdumun efendi erkek modeli bu pişmanlık sonucu, yine de piçliğin yanına yaklaşamazlar. sonuç da pişman pişman ve efendi efendi takılmaya devam etmek olur genelde.
  • (bkz: christian troy) ve (bkz: sean mcnamara)
  • "piç adamlar daha çok ekmek yiyopr bu ortamdan. tüh ya" düşüncesiyle efendi olmaktan dolayı pişmansa o efendi erkek, zaten efendi değildir ki. yani huyu efendilik değildir, kendi kendisini öyle olmak yönünde yetiştirmiştir sadece. vaktiyle efendi olmanın kendisini ihya edeceğini düşünmüş, sözkonusu role uyum sağlamış, bu yöne yapmıştır yatırımını. şimdi ise daha iyi bir yatırım yapabilecek olduğunu farketmiştir ama çok geçtir...
    bir de "ama olsun benim ileride param, güvencem olacak, o vesileyle yerim ben de bir şeyler" diye umar içten içe
  • son pişmanlık fayda etmediği gibi* gereksiz bir pişmanlık bile olabilir,
    çünkü bazı kadınlar sakin adami sever.
hesabın var mı? giriş yap