• bu gece medya kralı'na katılan, bildiğini iddia ettiği diller sıralanırken bir güzel gururlanan, sonrasında bir sey bilmediği ortaya çıkınca, köşeden bi yerden lafa karışan gürgen öz'e karşı saçma sapan ağız hareketleri yapan kişi. gürgen öz tükürerek cevap vermiştir, yürekler soğumuştur.
  • çok afedersiniz ama, başka şeyleri geçtim, güzel bile değil.
  • bir kültür bakanlığı projesi. eski spor bakanlığından araktır.

zamanında maldonado yu sahada görüp "futbolcu bu muymuş" diye sahalara hücüm eden halk, bugün de bu hanım kızı yazar olarak görmüştür. ülkede özgüven tazelenmiştir. 5 ila 10 yıl içerisinde ece hanım kızımız kaynaklı yeni yazarlarla karşılaşıp, okan'ın o vakitteki programında çevreye şaşkın bakışlarını izleyeceğiz... hinduca senin kafanı kırarım köpek diye "cik"leyecekler...
  • (bkz: avec de l'eau)
  • fransızca konuşmaya çalışırken ölen ilk insan olacak ya; ondan korkuyorum sadece.
  • 3 yıldır fransızca okuyorum 3 aydır da fransa'dayım. bugüne kadar kendimi yeterli görmediğim için hiç "fransızca biliyorum" diyemedim. bu kadın sayesinde bu gece egom şenlendi.
  • kardak'a dolmuş yapan.
  • vip konuklar adında bir bölüm olan, ancak rassal olarak seçilmiş olan ünlü isimlerinden hangisine tıklarsanız tıklayın "sayfa bulunamadı" ile karşılaşacağınız bir siteye sahip olan garip bayan. sitenin linkini veren susere teessüf ederim. merakımı tahrik etmek suretiyle beni bu acayip siteye yönlendirmiştir.

biliyorum (bkz: insanın başına ne gelirse ya meraktan)
  • ironi ustasi, sakaci hanim.
  • okan bayülgen'in an ititbariyle konuştuğu fransızca sonucu feci ayar alan bayan
hesabın var mı? giriş yap