• asker kızı. öyle duymuştum.
  • bir yerlerde okumuştum kendisi bir vakitler erdal acar'ın sevgilisiymiş bu yaz ise kardeş acar'la birlikte oldular ve akabinde ayrıldılar malum. acarlar'ın üçüncü kardeşi olsam seneye de ben şansımı denerdim ne yalan söyleyim. güzel kız netekim.
  • al pacino-robert de niro-val kilmer,a michael mann film..heat. bir daha biraraya gelemycek guzellikte kadro ve oyunculuk..3.izleyisim!!!

tweetinin sahibi insan. bir insan neden bir michael mann filmi yazmak yerine, a michael mann film yazar bilmiyorum...
  • söylenenlerin üzerine baktım tivıtır sahifesine. azıcık karıştırdım, eğlenceliydi. şu muhabbeti aynen kopyalıyorum:

e.e.: fatih altayli sildirmekle kalmamis,bide yazanlara dava aciyormus...basarili bir hareket:)

x kişisi: yazanların maddi olanağı yoksa eve haciz falan mı :p

e.e: tabii oraya gider is..yazarken dusuneceklerdi..

y kişisi: çok çok para cezası vercekler sizce para cezası çaptıranlar 4 5bin koyarmı?

e.e: yaziyi yazanlarin zengin olduklarini dusunmuyorum..

puhaha:) evet hepimiz, tüm sözlük yazarları bir kişiyiz. hepimiz aynıyız, hepimiz fakiriz, toy veletleriz, kendimizi birşey zannediyoruz öyle nik neymlerimizin ardından filan değil mi?

özet geçiyorum: bu kız büyümez.
  • ekşi sözlük yazarı olduğu iddia edilebilir ve buna gönülden inanıyorum başka kim kötüleyebilir (oy olarak) hakkında yazılanları?

+uff süper brşy yzdım twitten. buna sozlktekiler bile hak verir. şu starbuckstn aldgm khvemi içerkn bakym neler yzmşlar.

+www.ekşisözlük.com değilmydi yaa bu? hay allh noktlı yazmışım eheheh xd

+neee trkçm kötü mü? neee sbh şkeri mi? dedikodumu? nerdydi bi üzgün yzcük olcaktı burda, dur hmn basaymda rahtlyaym..saten saçlarmda çk gsl.

kısacası; dedikoduya gel.
  • aslında bu insanlara -kızdığınız- hıncal uluç gibi yapmak lazım, "okumadığım, izlemediğim, görmediğim zaman zaten benim için yoklar" konuşulan her kelime, girilen her girdinin her harfi, paylaşılan her video ile popüler kültürüne +1 eklemekten zerre hazzetmesem de şuraya bakınca bazı taşlar yerine oturuyor.

"yeni yayin doneminde bomba gibi sizlerleyim:))"

"yeni yayin doneminde bomba gibi sizlerleyim ve reklama ihtiyacım var, hazır böyle popüler bir konu varken ben de üzerime düşen payı kapayım, hem de yıllar öncesinden kalma kuyruk acıma biraz su serpeyim" olmalıymış ama twitter izin vermemiş.

ayrıca ece erken'den ayrı olarak twitter ile ilgili bir şey ekleyelim. twitter'da binlerce insan seni takip ediyor ve kendini ünlü ve topluma örnek insan olarak ifade ediyorsan o imlâ kurallarına eşşek gibi uyacaksın arkadaş.

tekrar ece erken hanımefendi hazretlerine dönersek, 2010'un türkiye'sinde şu nick meselesinden sıyrılmasına salık veririm. bak ececim senin adın ece ya, benim adım da ilhan, mennun oldum. 2 dakikanı ayırarak mail adresime, twitter hesabıma, facebook profilime ulaşabilirsin. hee ulaşıp elindeki kahveyi paylaşırsan, köpeğin olurum, sözlükçü artizlere beraber twitleriz her türlü, kralını tanımam.
  • twitter'ında kullandığı türkçeye ve imla kurallarına gösterdiği özene bakarak, ekşi sözlük'te yazar olsaydı türkçe mücahitlerinden biri olabileceği kanaatine varılabilir.

"haydi ben toplantima gdyrm..yeni yayin doneminde bomba gibi sizlerleyim:))"
  • kendisini küçük sırlar dizisinde görmek isterim. seni chok sefiorus kankss xp xd xq...
  • twitterından anladığım kadariyle halen lise öğretimine devam etmekte olan şahıs.
  • ya şimdi.. tatildeyim bi halt çekmiyo burdan..
    iki dakka bakayım şu sözlüğe dedim.. neymiş ece erkende bi sürü entry
    nolmuş acaba dedim meraklanıp tıkladım..

yine tabii bi sözlüğe çemkiren ünlü hakkında yekpare olup da, ağzına gelen edepsizliği yapma sendromuna yakalanmış sözlük ahalisi..

bakıyosun bi de, iki günlük sözlük yazarı bunların çoğu..

iyi ki hatun iki üç çift laf söyledi, cinsel içeriklisinden tut, hakaretamizlerine kadar, bi de böyle hani legalize edilerek uyanıkça laflar etmişsiniz.

allah topunuzu bildiği gibi etsin
    ergen manyaklar sizi.

sizi, yaptıklarınızı, ortamınızı, onun hakkında yazdıklarınızı beğenmiyor diye bi hatuna el işi de güzelmiş yazacak kadar ergen pisliklersiniz vallahi.. oldukça da iğrençsiniz..

sen el işi güzelmiş öyle duydum diyince bi bok oluyo çünkü
    allahın denyosu seni..

valla size dava da az, kötek de az..

hele böyle topyekün, birleşince bi boka benzeyen ergen sivilceleri halini almıyo musunuz..
    irin gibisiniz yeminle.
hesabın var mı? giriş yap